Спiлка > Обласні > Івано-Франківська > Керівні органи

Області
Організація

Івано-Франківська обласна організація НСЖУ

Правління обласної організації НСЖУ:

Боднарчук Лілія Василівна – відповідальний редактор ОТБ «Галичина», голова обласної спілки журналістів.

Плахта Вікторія Антонівна – відповідальний секретар обласної спілки журналістів, Заслужений журналіст України.

Андріяшко Роман Олексійович – ветеран журналістики, Заслужений журналіст України.

Безпалова Лідія Романівна – Яблунівський селищний голова.

Близнюк Валентина Миколаївна – головний редактор газети «Вільний голос», секретар Коломийської первинної організації НСЖУ.

Боєчко Юлія Франківна – старший редактор видавництва «Нова Зоря», секретар первинної організації НСЖУ.

Буряк Надія Миколаївна – виконуюча обов’язки головного редактора газети «Голос Покуття».

Голинський Ігор Михайлович – головний редактор газети «Версії. Факти», секретар первинної організації НСЖУ.

Городецький Ігор Вікторович – завідувач відділу газети «Вперед», секретар Тисменицької первинної організації НСЖУ.

Гриджук Іван Миколайович – головний редактор газети «Народна Воля», секретар Надвірнянської первинної організації НСЖУ, Заслужений журналіст України.

Держипільська Галина Олександрівна – виконавчий директор філії ПАТ НСТУ «Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», секретар первинної організації НСЖУ.

Димніч Наталія Дмитрівна – доцент кафедри журналістики Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Дідух Володимир Михайлович – заступник генерального директора Національного заповідника «Давній Галич», секретар Галицької первинної організації НСЖУ, Заслужений журналіст України.

Дудій Оксана Василівна – відповідальний редактор радіомовлення ТРК «Вежа».

Захарчук Михайло Миколайович – головний редактор газети «Слово народу», секретар Богородчанської первинної організації НСЖУ.

Зелінський Борис Миколайович – директор ТРО «Студія «Дзвони», адміністратор парафії Різдва Христового Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Кіращук Дмитро Дмитрович – головний редактор газети «Верховинські вісті», заступник секретаря Верховинської первинної організації НСЖУ.

Клим Віра Іванівна – головний редактор газети «Новини Підгір’я», секретар Рожнятівської первинної організації НСЖУ.

Когут Галина Василівна – головний редактор газети «Вісті Калущини», секретар Калуської первинної організації НСЖУ.

Конопада Ольга Богданівна – головний редактор газети «Голос Опілля», секретар Рогатинської первинної організації НСЖУ.

Лейбюк Тамара Петрівна – ветеран журналістики, Заслужений журналіст України.

Мазур Михайло Йосифович – власкор газет «Вісті…», «Порадниця» в західному регіоні України, секретар первинної організації НСЖУ власкорів всеукраїнських видань.

Маслов Ігор Вадимович – представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області, секретар первинної організації НСЖУ ТРК «3-Студія».

Матвєєва Тетяна Євгенівна – головний редактор газети «Свіча», заступник секретаря Долинської первинної організації НСЖУ.

Мороз Василь Іванович – заступник головного редактора газети «Галичина».

Назарчук Василь Іванович – ветеран журналістики, секретар первинної організації НСЖУ журналістів-ветеранів м. Івано-Франківська, Заслужений журналіст України.

Русиняк Андрій Іванович – генеральний директор ТРК «РАІ».

Терлецький Ігор Ярославович – головний редактор газети «Край», секретар Городенківської первинної організації НСЖУ.

Штурнак Зіновій Васильович – головний редактор редакційно-видавничого комплексу «Злагода», секретар Тлумацької первинної організації НСЖУ.

Ревізійна комісія обласної організації НСЖУ:

Кецмур Оксана Богданівна – головний спеціаліст з питань контролю Болехівського міськвиконкому, секретар Долинської первинної організації НСЖУ, голова ревізійної комісії.

Бодак Володимир Федорович – кореспондент газети «Західний кур’єр», заступник секретаря первинної організації НСЖУ.

Засідко Богдана Данилівна – прес-секретар Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, секретар первинної організації НСЖУ, заступник голови ревізійної комісії.

Секретаріат обласної організації НСЖУ:

Боднарчук Лілія Василівна – відповідальний редактор ОТБ «Галичина», голова обласної спілки журналістів.

Плахта Вікторія Антонівна – відповідальний секретар обласної спілки журналістів, Заслужений журналіст України.

Гаргара Ліліана Євгенівна – журналістка ТРК «РАІ», секретар первинної організації НСЖУ, голова Молодіжної ради обласної спілки журналістів.

Гриджук Іван Миколайович – головний редактор газети «Народна Воля», секретар Надвірнянської первинної організації НСЖУ, Заслужений журналіст України.

Держипільська Галина Олександрівна – директор виконавчий філії ПАТ НСТУ «Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», секретар первинної організації НСЖУ.

Дзем’юк Олег Михайлович – Татарівський сільський голова Яремчанської міської ради.

Загоровська Любов Михайлівна – фрілансер.

Мазур Михайло Йосифович – власкор газет «Вісті…», «Порадниця» в західному регіоні України, секретар первинної організації НСЖУ власкорів всеукраїнських видань.

Парипа Петро Михайлович – головний редактор газети «Галичина», Заслужений журналіст України.

Рада етики і права обласної організації НСЖУ:

Голод Богдан Михайлович – член НСЖУ, юрист, голова Ради етики і права.

Асатурян Наталія Зиновіївна – директор ТВО «Радіо «Карпати» філії ПАТ НСТУ «Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», Заслужений журналіст України, заступник голови ради етики і права.

Бойко Василь Петрович – головний редактор газети «Нова Зоря», настоятель чоловічого монастиря Воплоченого слова.

Лейбюк Тамара Петрівна – ветеран журналістики, Заслужений журналіст України.

Марчук Ганна Іванівна – завідувач кафедри журналістики Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Ромазан Олександр Павлович – ветеран журналістики.

Скоропанюк Ганна Андріївна – головний редактор газети «Захід», секретар Снятинської первинної організації НСЖУ.

Молодіжна рада обласної організації НСЖУ:

Гаргара Ліліана Євгенівна – журналіст ТРК «РАІ», голова Молодіжної ради.

Грабовецький Микола Ігорович – головний редактор інтернет-видання «Версії», заступник голови Молодіжної ради.

Гурак Микола Васильович – прес-секретар управління патрульної поліції в місті Івано-Франківськ.

Дебенко Ігор Богданович – перший заступник генерального директора ОТБ «Галичина».

Ковцун Вікторія Василівна – журналістка філії ПАТ НСТУ «Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати».

Лутчин Віра Іванівна – випусковий редактор телепрограм ТРК «Вежа».

Мацієвський Василь Ярославович – директор ТРО «Незалежність».

Островська Оксана Сергіївна – прес-секретар ТК «Буковель».

Терешкун Ольга Миколаївна – керівник гуртків художньої самодіяльності Івано-Франківського ВПУ № 21.

Рада ветеранів обласної організації НСЖУ:

Струк Володимир Дмитрович – ветеран журналістики, Заслужений журналіст України, голова Ради ветеранів.

Гаврилюк Ольга Петрівна – заступник головного редактора газети «Коломийський вісник», заступник голови Ради ветеранів.

Гаврилович Іван Михайлович – ветеран журналістики.

Назарчук Василь Іванович – секретар первинної організації журналістів-ветеранів м. Івано-Франківська, Заслужений журналіст України.

Романишин Євген Іванович – ветеран, Заслужений лікар України.

Семенова Марія Іванівна – кореспондент газети «Галицьке слово», Заслужений журналіст України.

Стецюк Олександра Йосипівна – ветеран журналістики.

 

Партнери