Як прості українці стають героями, допомагаючи одне одному у важкі часи війни –матеріали про це вже виходять у національних та регіональних медіа, які приєдналися до інформаційного проєкту (опис проєкту) Національної спілки журналістів «Ми з України!».
«Такі матеріали – про мужність і силу духу простих українців – це своєрідний внесок у перемогу. Бо ми показуємо всьому світу: війна нас не зламала і не змусила здатися. Ми вміємо співчувати, допомагати, рятувати. Ми – єдині, і тому – непереможні!» – розповідає про проєкт голова НСЖУ Сергій Томіленко.
Приєднатися до нього можуть всі медіа, які готові розповідати широкій аудиторії історії людей, які здійснюють героїчні вчинки кожен на своєму місці. І це не тільки ті громадяни, які перебували чи перебувають у найгарячіших точках, це й волонтери, і бізнеси, які надають роботу переселенцям, і ті, хто надає їм житло, і ті, хто своїми вчинками доводить: українці – не тільки мужні та сильні духом, а й людяні.
До проєкту долучилися відомі національні та регіональні медіа, зокрема, ІА «Українські новини», «Обозреватель», «Главком», ТРК РАІ з Івано-Франківська, телекомпанія ТАК TV з Миколаєва, газета «Вісті Придніпровʼя» з Дніпра та інші.
Про що можна писати?
- про українців, які врятували інших українців чи то від смерті, чи то від агресії російської армії, чи то від злиднів;
- про людей, що ризикували власним часом, статками, здоров’ям, життям заради допомоги іншим;
- про українців, які безкоштовно надали житло та прихисток іншим українцям;
- про бізнеси, які створили додаткові робочі місця, аби винайняти переселенців чи людей, що залишилися без джерел існування;
- про дрібних волонтерів, які (в тому числі за власний кошт) допомагають іншим людям: переселенцям, безхатькам, старим, дітям тощо;
- про водіїв вантажівок, медики, автослюсарі тощо, які зробили власний внесок у перемогу тощо.
Тих, хто приєднався до проєкту, ми просимо зазначати примітку, що «Публікацію підготовлено в рамках проєкту «Ми з України!», ініційованого Національною спілкою журналістів України», а також розміщувати логотип проєкту, який можна завантажити тут (скачати логотип).
Детальніше про тематику, формат подачі матеріалів та умови публікації їх в рамках проєкту читайте тут. (технічне завдання).
Матеріали, які вийшли чи вийдуть в межах проєкту, будуть опубліковані на платформах НСЖУ – на сайті, у Facebook та Телеграм.
Щоб долучитися до проєкту, звʼяжіться з координатором: Ірина Хроменко, 067-388-04-34, [email protected].