Відбулися змагання зі спортивної риболовлі між спільними командами прикарпатських та внутрішньо переміщених працівників медіа. До участі в них зголосилися вісім команд: «Вперед», «Дрімтім», «Кльові Мазури», «ЛіАн», «Незламні», «Пструг», «Суспільне», «Тисмениця». Захід був не лише захопливим змаганням, а й своєрідним психологічним розвантаженням.
До учасників турніру з вітальним словом звернулися Лілія Боднарчук, голова обласної спілки журналістів; Вікторія Плахта, координаторка Центру журналістської солідарності, відповідальна секретариня обласного журналістського осередку; Михайло Лущак, голова обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок; Володимир Прийма, голова Тисменицької районної організації УТМР.

За сумарною вагою виловленої риби перше місце посіла команда «Дрімтім» у складі Руслана Жирака й Інни Варварук. Друге місце – у команди «ЛіАн», до якої входили Андрій Плахта й Ліліана Хомишин. Третє місце дісталося Михайлу Захарчуку й Ользі Терешкун із команди «Пструг».
Положення про змагання передбачало й диплом та відповідну винагороду за улов найбільшої рибини. Цього разу «золота» рибка, як і позаторік, впіймалася на гачок Руслана Жирака з первинної організації НСЖУ Університету Короля Данила.
Команди, які посіли призові місця, отримали дипломи відповідного ступеня, а також подарунки від Центру журналістської солідарності.
Змагання організували Івано-Франківські обласна організація Українського товариства мисливців та рибалок, обласна спілка журналістів та Центр журналістської солідарності НСЖУ. Цьогоріч вони відбулися на ставках риболовно-спортивної бази УТМР «Хом’яківка». Рибалки-медійники наголосили на добрій організації змагань, якими безпосередньо опікувалося Тисменицьке районне товариство УТМР.
Опісля змагань його учасники поділилися своїми враженнями.
«Цьогоріч я вперше взяла участь у змаганнях з риболовлі й наочно переконалася, чому цей захід такий популярний серед медійної спільноти: це спокій, душевна рівновага, відпочинок. А ще – це робота в команді, спілкування з колегами в неформальній обстановці», – зазначила Тетяна Бєлявцева, ВПО-журналістка зі Змієва Харківської області, психологиня.
«Я вже втретє беру участь у таких змаганнях і знову переконалася, що риболовля – це особливий відпочинок. І хоча нашій команді «Вперед», яка торік здобула третє місце, цього року призове місце не дісталися, це нас із Сергієм Чирвою зовсім не засмутило: головне – не перемога, а участь. Зрештою, такі заходи дають добру нагоду зробити тайм-аут, відпочити від роботи на природі, перезавантажитись. Приємно вражає злагоджена співпраця Центру журналістської солідарності й обласного журналістського осередку та партнерів з обласної і районної організацій УТМР», – зауважила ВПО-журналістка з Краматорська, заступниця головного редактора газети «Технополіс» Віра Ільїна.
«Це дуже гарний захід, який здружує, мотивує і дозволяє розслабитись. Ми тут завжди на позитиві. Звісно ж, такі змагання неможливо провести без надійного партнера – обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок, очільник якої завжди охоче відгукується на наші ініціативи», – зазначила Ліліана Хомишин, кореспондентка ВBC Україна в Івано-Франківській області, голова Молодіжної ради обласної спілки журналістів.









Мережа Центрів журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, реалізована у співпраці з Міжнародною та Європейською федераціями журналістів, ЮНЕСКО та за підтримки народу Японії. Наша головна мета – допомога медійникам, які працюють в Україні під час війни. Центри працюють у Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Львові та Івано-Франківську. Цей проєкт є частиною більш широких зусиль ЮНЕСКО, спрямованих на підтримку безпеки журналістів та свободи слова в Україні.
Контакти Центру журналістської солідарності в Івано-Франківську – 066 677 07 26 (Вікторія Плахта, координатор Івано-Франківського центру), адреса: вул. Січових стрільців, 25.
Вікторія Стрільчук
























Дискусія з цього приводу: