Три автомашини, завантажені потрібними продуктами – таку допомогу одній з лікарень Золотоніщини надали місцеві фермерські господарства. Матеріал про ініціативу фермерів вийшов у газеті «Черкаський край» у межах проєкту «Ми з України!»
Фермерське господарство «Златопіль» родини Драчів із Дмитрівки привезло 450 літрів свіжої фасованої соняшникової олії, півтонни борошна першого сорту та стільки ж — вищого ґатунку.
ФГ «Мрія» Михайла Ткалича з Хрущівки доставило 100 кілограмів пшона, стільки ж — круп із ярої пшениці та 70 кілограмів гречаних круп. На жаль, Михайло Васильович сам за станом здоров’я не зміг прибути, отож продукцію «Мрії» привіз його заступник Ілля Дробот.
Доєдналися й приватний підприємець Володимир Галат, інші фермери та підприємці (хто чим зміг), президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Віктор Гончаренко. За ініціативи добродія Гончаренка та його особистого сприяння до фермерської допомоги в Златокраї приєднуються й всеукраїнські гуманітарні та волонтерські організації України, зокрема громадська організація «Українська мережа сільського розвитку», очолювана Оленою Бородіною. Є співпраця й із об’єднанням фермерів Румунії «ЕкоРураліс».
— Лікарня — це заклад, куди звертаються жителі міста і сіл Золотоніщини: старі й малі, працюючі й пенсіонери, — говорить голова фермерської організації району Василь Драч. — Допомогти лікарні — це допомогти людям, які в ній лікуються. І така допомога, на мій погляд, це святе, бо вона важлива для тієї людини, яка часто-густо не може отримати підтримки від рідних, що не мають змоги щодня відвідувати хворого й привезти щось із домашніх харчів. Тому, на мій погляд, ця допомога під час війни рівнозначна підтримці фронтовиків.
За привезені продукти фермерам дякували і директор закладу Лариса Насальська, і голова РВА Ірина Тернова, і працівники харчоблоку. Спілкувалися щиро, їхні слова були глибоко пронизані вдячністю.
Про героїзм простих людей у часи війни і має на меті розповісти проєкт «Ми з України!».
Учасники проєкту – медіа з різних регіонів України – розповідають широкій аудиторії історії людей, які здійснюють героїчні вчинки кожен на своєму місці.
До проєкту можуть долучитися всі ЗМІ, які хочуть подавати відповідні матеріали про наших співвітчизників.