Національна спілка журналістів України та мережа Центрів журналістської солідарності запрошує до участі у вебінарі «Особливості трудових прав журналістів у воєнний час».
Під час заходу будуть обговорюватися теми, які є актуальними для журналістів, фрілансерів, медіапрацівників та менеджменту медіа.
Серед них:
- Зміни до трудового законодавства під час воєнного стану.
- Остання судова практика, нові тенденції.
- Як журналісту захистити свої трудові права.
- Як примусити редакцію укласти трудовий договір з журналістом/фрілансером.
- Відмінність між трудовим та цивільно-правовим договором. Які ризики для журналіста.
Спікери:
- Михайло Кочеров – доктор юридичних наук, адвокат, керуючий партнер IBC Legal Services;
- Даніл Сербін – асистент юридичної гарячої лінії мережі Центрів журналістської солідарності, юрист IBC Legal Services.
Формат: платформа Zoom
Дата: 3 жовтня
Початок: 14:00
Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/2t8FDNKUrepYRj4Z9
Зареєстровані учасники отримають на електронну пошту лист із посиланням на вхід до Zoom-конференції.
Чекаємо на ваші заявки!
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується спільно з Міжнародною та Європейською федераціями журналістів, за підтримки ЮНЕСКО та народу Японії. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Львові та Івано-Франківську.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.