Київський Центр журналістської солідарності Національної спілки журналістів України на запит громадської організації «Центр трансатлантичного діалогу» видав 10 комплектів захисного спорядження для групи медійників, що прибули до України з Аргентини, Мексики, Колумбії, Бразилії, Уругваю та Чилі.
У супроводі представників Центру трансатлантичного діалогу протягом найближчого тижня вони планують відвідати прифронтові та деокуповані населені пункти Харківщини.
Послугами мережі Центрів журналістської солідарності з безкоштовного прокату захисного спорядження за останній рік скористалися вже більше 200 представників ЗМІ.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контакти Центрів журналістської солідарності:
у Києві – 050 680 52 04 (Ілля Суздалєв, координатор мережі), адреса: вул. Хрещатик 27-а;
у Львові – 067 370 04 40 (Андрій Болкун, координатор Львівського центру), адреса: вул. Соломії Крушельницької, 5;
у Івано-Франківську – 066 677 07 26 (Вікторія Плахта, координатор Івано-Франківського центру), адреса: вул. Січових стрільців, 25;
у Чернівцях – 068 286 37 06 (Володимир Бобер, координатор Чернівецького центру), адреса: пр. Незалежності, 96;
у Запоріжжі – 096 277 53 52 (Наталя Кузьменко, Валентина Манжура, співкоординатори Запорізького центру), адреса: пр. Соборний, 152;
у Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Якщо вам необхідно отримати в безоплатне тимчасове користування засоби захисту – заповніть цю форму: https://bit.ly/3kE680H. Якщо ж вас цікавить інша допомога – то заповніть цю форму: https://bit.ly/3JcQFhK. Далі з вами зв’яжеться наш фахівець і зорієнтує щодо подальших дій.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Інформаційна служба НСЖУ