Унаслідок ракетної атаки 11 листопада на Кривий Ріг постраждала квартира медійника – телеоператора ТРК «Рудана», члена Національної спілки журналістів України Максима Пономарьова.
Криворізький медійник із родиною мешкає в будинку неподалік епіцентру вибуху. Нині у кімнатах розбиті вікна, пошкоджені рами, суттєво постраждав балкон.
На щастя, на момент удару вдома нікого не було.
– Учора зранку саме був на роботі, дружина, дякувати богу, пішла здавати аналізи, хоча їй потрібно було сьогодні, – розповідає Максим. – Телефонує мама і каже, що влучили в будинок, що поряд із нашим. Приїжджаю додому – в дитячій кімнаті, в залі повибивало вікна, і на балконі також, наш будинок прямо навпроти того…
Родина телевізійника чекає на поповнення. Правління Дніпропетровської обласної журналістської організації клопотатиме про матеріальну підтримку для колеги.
Наразі відомо, що російські окупанти 11 листопада 2024 року атакували Кривий Ріг балістикою. Ракетний удар забрав чотири життя, 14 осіб постраждали. Було пошкоджено п’ятиповерхівку, серйозних руйнувань зазнали понад сорок багатоквартирних будинків.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності у Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників медіа, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Інформаційна служба Дніпровського ЦЖС