Чергову партію гуманітарної допомоги для журналістів у Дніпропетровській області надала Національна спілка журналістів України у співпраці з Українською федерацією банків продовольства. Двадцять продуктових наборів передав Дніпровський центр журналістської солідарності НСЖУ. Їх одержали медійники-переселенці, які нині живуть в регіоні, ветерани журналістики та нікопольські журналісти.
Кожна коробка містить збалансований харчовий набір вагою майже 16 кг: різні види круп, консервів, борошно, олію, чай, каву та смаколики.
Серед тих, хто отримав гуманітарну допомогу, – журналісти В’ячеслав Гусаков із дружиною Іриною Паршиною. Подружжя – двічі переселенці: виїхали з Херсона одразу після деокупації, а до того, у 2014-му – із Луганська. А родина ще однієї херсонської медійниці, редакторки онлайн-видання «Місто сонця» Олени Пімєнової третій рік мешкає у Кривому Розі.
–Ми на зв’язку із колегами, залучаємо до наших подій і заходів, в цілому до життя медіаспільноти. І по можливості допомагаємо, – говорить координаторка Дніпровського центру журналістської солідарності НСЖУ Наталя Назарова. – Підтримка херсонських медійників – це один із пріоритетів у діяльності Спілки. До цього долучилась уся команда Центрів.
–Вже не вперше Українська федерація банків продовольства за сприяння НСЖУ підтримує родини українських журналістів. Минулого літа, зокрема, отримали від УФБП продуктові набори, а нещодавно потішили солодощами дітей та онуків наших медійників. У квітні передали криворізьким колегам 10 коробок із продуктами. Щиро дякуємо партнерам за підтримку спілчан», – наголошує голова Правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олексій Ковальчук.
Зазначимо, що Спілка докладає усіх зусиль, щоб колеги відчували підтримку професійної спільноти.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності у Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Інформаційна служба Дніпровського ЦЖС