–У нас знову біда – Віктору Артеменку знову розбили дім. Снаряд влучив прямо в дах… Це дякувати Богу, що він живим залишився. А от кота не може знайти…, – повідомила Дніпровській обласній організації НСЖУ керівниця Нікопольського журналістського осередку Юлія Білик.
«Наша студія обстріляна прямим влученням російського снаряду. Студії за цією адресою більше немає. Але роботу продовжимо», – написав 23 квітня у Фейсбук журналіст.
Місяць тому внаслідок ворожого обстрілу будинок нікопольського журналіста, члена НСЖУ Віктора Артеменка вже зазнав суттєвих пошкоджень. Цього разу наслідки набагато серйозніші.
У будинку, де була обладнана студія ютуб-каналу «Доброго вечора, ми з Нікополя!», пошкоджено усе: пробито дах, обвалилася стеля, поруйновані стіни, вибиті вікна.
Міські комунальні служби, за словами Віктора Артеменка, вже натягли на дах плівку та позабивали вікна. Але допомога нашому колезі наразі дуже потрібна.
Звертаємось до усіх, хто може підтримати фінансово: 4211 1305 0081 6444 – Credit Dnipro (карта Оксани Зеленяк, співробітниці Віктора Артеменка)
Журналісти важливі!
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності у Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Інформаційна служба Дніпровського ЦЖС