У Західноукраїнському центрі журналістської солідарності НСЖУ в онлайн-режимі відбулася зустріч студентів-журналістів Київського університету культури з журналісткою, режисеркою документального спецпроєкту «Обличчя війни» Діаною Мосорою.
На початку зустрічі майбутні медійники переглянули фільм Діани Мосори «Обличчя війни». Опісля поспілкувалися з режисеркою. Діана розповіла про особливості створення фільму, ідею та сам процес.
Йшлося про те, як розповідати історії наших Захисників, адже це безперечно дуже важливо сьогодні. Також, говорили про комунікацію з військовими та роботу з інтерв’ю загалом. Діана розповіла про героїв фільму, а також історії їхнього знайомства.
Один з героїв – Роман Дзівінський – товариш чоловіка Діани. Роман з 2018 року отримав акредитацію та працював військовим журналістом, записував інтерв’ю з військовими на фронті.
Студенти поставили запитання режисерці та дізналися деталі про фільм. А ще Діана Мосора зауважила, що скоро світ побачить її новий проєкт.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контакти об’єднаного Західноукраїнського Центру журналістської солідарності Львів-Чернівці – 097 907 97 02 (Наталія Войтович, координатор Львівського центру, Володимир Бобер – асистент), адреса: вул. Соломії Крушельницької, 5.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Аліна Штемпель