Німецька урядова компанія GIZ GmbH та Громадська спілка «Бізнес за Партнерство» в рамках проєкту «EE-JUMP» – енергоефективність для журналістів, університетів, муніципалітетів від професіоналів» запрошують журналістів електронних і друкованих видань національного та регіонального рівнів та представників інформаційних відділів територіальних громад на серію навчальних онлайн-вебінарів з енергоефективності.
Формат вебінару – live-трансляція, відеодоповіді та презентації спікерів. Запис вебінару та презентації будуть розміщені на навчальній онлайн платформі «EE-JUMP».
Аудиторія: журналісти, редактори, блогери, представники інформаційних відділів територіальних громад.
*Попередня дата проведення live-вебінару: 06 грудня 2022 року об 11:00 – 12:40 год.
*У зв’язку із ситуацією в країні дата проведення вебінару може змінюватись. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на зустріч та інформацію про будь-які зміни в даті та часі проведення.
Реєстрація на захід за посиланням : https://forms.gle/74kX5gwVNa71wXDw5
Тема першого вебінару: «Роль Німеччини у відбудові України на засадах енергоефективності та енергозбереження».
Коли: 06 грудня 2022 року об 11:00 – 12:40 год.
Формат: онлайн, платформа Microsoft Teams
Навчально-інформаційний вебінар складається з двох блоків:
Перший блок присвячений питанням державної політики у сфері енергоефективності та успішного досвіду співпраці урядових структур, журналістських організацій України та Німеччини, аналізу результатів впровадження проєктів термомодернізації та енергоефективності в Житомирській територіальній громаді.
Ви зможете ознайомитись із наступними питаннями:
- Підтримка уряду Німеччини у реалізації Директиви ЄС про енергоефективність.
- Пріоритети державної політики у сфері енергоефективності.
- Програми підтримки українських журналістів німецьким журналістськими організаціями та медіаініціативами.
- ● Концепція інтегрованого розвитку м. Житомир. Практичний досвід реалізації проєктів з підвищення енергоефективності в Житомирській територіальній громаді в рамках співпраці з Німецькою урядовою компанією GIZ GmbH, зокрема термомодернізація ЖДНЗ № 63:
Другий блок: Практики написання енергетичного сторітелінгу.
- Collaborative storytelling у контексті формування енергетичної грамотності.
Запрошені спікери: Іма Хренова-Шимкіна, директорка проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» GIZ GmbH; Дмитро Петрунін, генеральний директор Директорату енергоефективності Мінрегіону; Сергій Томіленко, Голова Національної спілки журналістів України; Олександр Гончарук, начальник відділу інфраструктурних проєктів, енергоефективності та промоцій департаменту економічного розвитку Житомирська міська Рада; Валентина Седляр, заступник начальника відділу інфраструктурних проєктів, енергоефективності та промоцій департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради; Анжела Лященко, викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю факультет систем і засобів масової комунікації ДНУ; Інна Сухенко, викладач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю факультет систем і засобів масової комунікації ДНУ.
Організатор заходу: Громадська спілка «Бізнес за партнерство» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Німецькою урядовою компанією GIZ GmbH за дорученням Уряду Німеччини та Швейцарії.
За підтримки: Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства
освіти і науки України, Міністерства енергетики України, Держенергоефективності.
При партнерстві: Національної спілки журналістів України, Національної спілки архітекторів України, Асоціації міст України, Конфедерації будівельників України.
Контакти: +380 98 366 23 47, [email protected].
proyekt-programy-navchalno-informaczijnogo-vebinaru-06.12.22.docxДовідка:
Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» впроваджується в Україні німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії. Метою Проєкту є поліпшення рамкових умов з підтримки енергоефективності в Україні, а саме імплементація Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність в українське законодавство, що включає політичні та експертні консультації стосовно реформи енергоефективності, підтримку розроблення законодавства, налагодження діалогу. Проєкт забезпечує надання експертно-консультаційну підтримку Мінрегіону, Міненерго, Держенергоефективності за напрямками підготовки законів та нормативно-правових актів, спрямованих на імплементацію Директив 2012/27/ЄС «Про енергетичну ефективність» та 2010/31/ЄС «Про енергетичну ефективність будівель».
Метою проєкту «EE-JUMP» є створення передумов для майбутнього впровадження заходів з енергоефективності та «зеленого» відновлення в Україні, налагодження співпраці між державними установами, місцевою владою, громадськими організаціями, експертним середовищем та представниками бізнесу, які сприятимуть розробці енергоефективної політики, підходів та заходів в Україні, зокрема, через просування успішних енергоефективних проєктів та освітніх програм.
Громадська спілка “Бізнес за партнерство” спеціалізується на створенні та проведенні різноформатних проєктів, самостійно та в колаборації з провідними галузевими експертами, установами, міжнародними організаціями, громадськими організаціями по всій Україні. Метою створення та діяльності Спілки є сприяння розвитку малого, середнього і великого бізнесу в Україні, створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні, зростанню добробуту та рівня життя всіх категорій громадян, представництво і захист економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів членів Спілки. Основні напрямки діяльності Громадської спілки є сфера енергоефективності, клімату, соціальні ініціативи та розбудова України у новій архітектурній парадигмі.