Студенти дніпровських вишів, де навчають майбутніх журналістів – часті гості обласної спілчанської організації. Активно долучаються до заходів Дніпровського центру журналістської солідарності НСЖУ, сюди йдуть і за практичним досвідом.
Днями завітали першокурсники Університету митної справи та фінансів, здобувачі ОП «Журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю». Разом із викладачем Геннадієм Сенкевичем прийшли на тренінг з висвітлення теми полонених.
Заодно відвідали редакцію регіонального медіа «Вісті Придніпров’я». Засновник видання Олексій Ковальчук познайомив гостей зі структурою редакції, розповів про усі етапи підготовки газетного номера – від планування до верстки. Студентів цікавило і те, які сучасні комп’ютерні програми допомагають медійникам в роботі.
– Ми охоче беремо на практику студентів. Це дуже цікаво, важливо і відповідально – ділитись із молоддю досвідом, знаннями, фаховими навичками, – зауважив Олексій Семенович. – Головне – мати бажання та потяг до журналістської справи, це допоможе зійти на професійну сходинку.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності у Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників медіа, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Інформаційна служба Дніпровського ЦЖС