Сьогодні, 29 травня, до Харкова приїхав відомий журналіст Андрій Куликов. Його етери на «Громадському радіо» – це занурення у проблему чи навіть – в цілому у місто, про яке говорить журналіст і ведучий.
Цей візит до Харкова присвячений не просто оперативним новинам дня, це буде атмосферна програма про людей, зміни і час. Звісно, подробиці, хто став гостями і про що йшла розмова, у чергових випусках пана Андрія.
Також Андрій Куликов завітав до Харківського Центру журналістської солідарності НСЖУ.
Це вже другий його візит до Центру. У березні цього року прямий етер ведучий провів саме з Харківського ЦЖС. Тоді роботу майданчику для підтримки медійників анонсували для всіх слухачів «Громадського радіо».
–Радий щораз відвідувати Харків. І знову побувати в гостях у Центрі журналістської солідарності», – наголосив Андрій Куликов.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контакти Центру журналістської солідарності у Харкові – телефон: 093 813 75 44 (координатор Анна Черненко)
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Інформаційна служба Харківського ЦЖС