Солодощі та подарункові набори від японського благодійника пана Джунічі Коваки та Національної спілки журналістів України, передали дітям переміщених журналістів, що нині мешкають в Чернівцях, у День Святого Миколая в Чернівецькому офісі об’єднаного Західноукраїнського Центру журналістської солідарності НСЖУ.
– Безмежно вдячні пану Джунічі Коваки та НСЖУ за постійну увагу та допомогу. Дуже приємно почуватися членом дружної команди журналістів у Чернівцях, за 1000 км від дому, – каже журналістка і психологиня Оксана Ковальова, яка цього року змушена була покинути Велику Писарівку, що на Сумщині.
Нині журналісти, які евакуювалися і зараз перебувають далеко від дому, але зуміли знайти себе в журналістиці на новому місці, засвідчують свій високий професіоналізм та бажання залишатися в професії.
– Центр журналістської солідарності для нас, медійників, це той острівець безпеки, надійності та душевності, де ми почуваємося, як в рідній домівці, – продовжує Оксана Ковальова, яка завітала до Центру журналістської солідарності зі своїм молодшим сином Сашком.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контакти об’єднаного Західноукраїнського Центру журналістської солідарності Львів-Чернівці – 097 907 97 02 (Наталія Войтович, координатор Львівського центру, Володимир Бобер – асистент), адреса: вул. Соломії Крушельницької, 5.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників медіа, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Інформаційна служба об’єднаного Західноукраїнського ЦЖС
Дискусія з цього приводу: