Стартувала навчальна практика з реклами та PR у студентів другого курсу спеціальності «Журналістика» Університету митної справи та фінансів.
Хоч ці дівчата вже бували на заходах Центру журналістської солідарності НСЖУ, під час ознайомчої зустрічі у свій перший день практики на базі Дніпропетровської обласної журналістської організації практикантки дізналися більше про її структуру та повсякденну діяльність, про основні напрями роботи, зокрема підтримку журналістів прифронтового регіону, адвокаційну діяльність, а також про інформаційні ініціативи, які реалізуються в межах Центру.
– Обмінялись досвідом, обговорили, як зробити практику максимально змістовною, насиченою та корисною – для студенток і для нас, – зазначає координаторка Центру Наталя Назарова. – А ще накидали цікавих ідей для майбутніх інформаційних проєктів, до яких зможуть долучитися практикантки.
Навчальна практика триватиме два тижні. Студентки матимуть змогу спробувати себе в підготовці анонсів та релізів, розробці PR-кампаній, веденні соцмереж, організації заходів і комунікації з медійною спільнотою.

Мережа Центрів журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, реалізована у співпраці з Міжнародною та Європейською федераціями журналістів, ЮНЕСКО та за підтримки народу Японії. Наша головна мета – допомога медійникам, які працюють в Україні під час війни. Центри працюють у Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Львові та Івано-Франківську. Цей проєкт є частиною більш широких зусиль ЮНЕСКО, спрямованих на підтримку безпеки журналістів та свободи слова в Україні.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності у Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Дніпровський ЦЖС
Дискусія з цього приводу: