Десятого жовтня внаслідок масової атаки ворожих дронів на Кривий Ріг серйозно постраждав будинок співробітника редакції корпоративної газети «Металург» «АрселорМіттал Кривий Ріг» Владислава Нестеренка.
Збитий ворожий «шахед» упав поряд із приватним будинком, де мешкає Владислав із сім’єю. Нині у будинку повністю зруйнований дах, розбиті усі вікна, двір більше нагадує прірву, пошкоджена автівка, газопровід, обірвані усі електромережі.
– Досі не можу оговтатися від того, що сталося, – розповідає Владислав Нестеренко. – Я прокинувся від того, що на мене впала стеля. Почув крики рідних і почав кричати у відповідь, що зі мною все гаразд, що я живий, бо мене під стелею не було видно.
Коли вибрався, згадує, вийшов на двір, побачив, що все горить:
– Це було як в якомусь страшному кіно… Дім, де я виріс, нагадував руїну. Ми всі дуже налякались, та головне – що всі живі! Все інше ми переживемо і налагодимо. Війна триває, і вона так близько!, – розповів медійник.
Колектив редакції та колеги з відділу комунікацій підприємства дуже переживали за Влада і за його родину, коли дізнались про наслідки ранкової атаки. Вони роблять усе, щоб допомогти колезі. Влада цінують, як талановитого дизайнера. Відтоді, як він почав працювати в «Металурзі», розповідають, газета змінилась візуально, з’явилося щось нове, сучасне.
Дніпровський центр журналістської солідарності НСЖУ клопотатиме про матеріальну підтримку для колеги.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності у Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Інформаційна служба Дніпровського ЦЖС