Пакунок із солодощами, розвиваючими іграми та м’якими іграшками від Івано-Франківського центру журналістської солідарності НСЖУ отримала багатодітна сім’я Ярослави Поп’юк-Максим’юк, медійниці з віддаленого гірського населеного пункту Верховинського району – села Голови. Найбільше зраділи такому сюрпризові її троє малолітніх діток – Євген, Марічка і Василько.
–Повну торбу радості принесла мама з роботи дітям. І не було б такої втіхи, якби не наші феї – координаторка Івано-Франківського Центру журналістської солідарності, відповідальна секретариня обласної організації НСЖУ Вікторія Плахта та голова районної організації НСЖУ Леся Клим. Євген, Марічка і Василько та їхня мама «файно дєкуют» за розвиваючі ігри, солодощі та іграшки, – написала Ярослава Поп’юк-Максим’юк на своїй сторінці у Фейсбуку.
Ярослава Поп’юк-Максим’юк – випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка, в журналістиці майже 20 років. Працює в редакції газеті «Верховинські вісті». З 2011 року вона – членкиня НСЖУ. Її відданість професії є прикладом для колег по редакції та майбутніх журналістів. Попри те, що медійниця щодня долає три десятки кілометрів, щоб дістатися до рідної редакції, й далі залишається в професії.
–Наш Центр журналістської солідарності у співпраці з партнерами та волонтерами успішно реалізує низку проєктів, спрямованих на різнобічну допомогу медійникам. Зокрема, допомогу для багатодітної сім’ї нашої колеги Ярослави Поп’юк-Максим’юк надали Українська федерація банків продовольства, Спільнота святого Егідія й італійські волонтери. Розвиваючі ігри ми отримали від Одеської обласної організації НСЖУ за сприяння одеської компанії «Strateg». Вдячність усім, хто співпрацює з Центром і відгукується на прохання про допомогу», – зазначила координаторка Центру Вікторія Плахта.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контакти Центру журналістської солідарності в Івано-Франківську – 066 677 07 26 (Вікторія Плахта, координатор Івано-Франківського центру), адреса: вул. Січових стрільців, 25.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
За інформацією Івано-Франківського Центру журналістської солідарності