«Коли я приїхала в Івано-Франківськ як вимушено переміщена особа, тут усе було чуже, я нікого не знала. Я була в повній апатії і депресії», – згадує журналістка Марина Трубнікова, якій через масовану російську агресію довелося залишити рідний Ізюм. Соціально адаптуватися на новому місці їй допоміг івано-франківський Центр журналістської солідарності НСЖУ.
– Завдяки керівниці центру Вікторії Плахті, яка особисто долучала мене до всіляких подій та заходів, я познайомилась із чудовими людьми, відчула себе частинкою франківського суспільства, – згадує в коментарі Івано-франківській обласній організації НСЖУ Марина Трубнікова. – Саме в стінах Центру я отримала справжню моральну підтримку, увагу й турботу про мене і мою родину. Тому вважаю, що такий центр – справжній оазис терапії для людей, які змушені були покинути рідні домівки. І без нього не було б у місті так затишно і тепло…
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Інформаційна служба НСЖУ