Як повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв, уже тиждень, як усіх засуджених незаконними кримськими судами не етапують з Криму. Етапи переносяться у зв’язку з надзвичайною ситуацією в окупованому Криму. Спочатку це було пов’язано з підривами мостів. Було небезпечно вивозити ув’язнених під обстрілами та вибухами. Хоча окупанти бояться не стільки за ув’язнених, скільки за свої шкури. А тепер уже й палива немає, тобто немає чим заправляти автозаки.
Політичним в’язням повідомили, що їхнє перебування в СІЗО Сімферополя продовжено на невизначений час. Зрозуміло, що мова йде не тільки про кримчан, а й про громадян України з окупованих територій, яких привезли до окупованого Криму на судові процеси.

«Кузня всіх незаконних судів тимчасово закрилася на переоблік нових політичних кримінальних
справ…» — зазначає Ескендер Барієв.
Припинення етапування зі СІЗО Сімферополя внаслідок руйнування мостів, критичної інфраструктури та дефіциту палива наочно демонструє наростаючу ізоляцію окупованого Криму. До такого висновку прийшли аналітики ГО Кримськотатарський ресурсний центр. Параліч пенітенціарної логістики оголив глибину інфраструктурної кризи в Криму. Військове керівництво окупантів виявилося нездатним забезпечити навіть базові внутрішні процеси. Вкотре окупаційна система демонструє, що людське життя та права людини залишаються для неї другорядними.

Інформаційна служба НСЖУ

























Дискусія з цього приводу: