Національна спілка журналістів України (НСЖУ) у партнерстві з Комітетом захисту журналістів (Нью-Йорк) запрошує українських журналістів та медіапрацівників взяти участь у другому онлайн-воркшопі із серії, присвяченої психологічній стійкості та психічному здоров’ю під час війни.
Дата та час: 29 жовтня, 15:00
Після успішного проведення першого воркшопу “Психічне здоров’я журналістів: Основи самодопомоги”, який зібрав понад 50 медіапрофесіоналів, ми раді запросити медійників на другу сесію з міжнародною експерткою Ханною Сторм.
Ключові теми воркшопу:
- Стратегії роботи з графічними матеріалами та зменшення ризику вторинної травми
- Методи протидії онлайн-цькуванню та атакам
- Управління почуттям провини, пов’язаним з репортажами – моральна травма та наші обов’язки (бути одночасно журналістом і громадянином, якого зачепила війна)
Воркшоп проводитиметься англійською мовою з синхронним перекладом на українську.
Для реєстрації, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://forms.gle/6tFUVJ2ZfrWGz7w16
Не пропустіть цю унікальну можливість попрацювати з міжнародним експертом та отримати цінні навички для підтримки свого психічного здоров’я в умовах воєнного часу!
Довідка:
Ханна Сторм – провідний фахівець з безпеки журналістів, психічного здоров’я та емпатичного лідерства, що має багаторічний досвід роботи з міжнародними редакціями для створення середовища, де відкрите обговорення питань психічного здоров’я та благополуччя є пріоритетом. Вона є авторкою книги “Психічне здоров’я та благополуччя журналістів: практичний посібник”, опублікованої видавництвом Routledge, засновницею і співдиректоркою Headlines Network, а також колишньою виконавчою директоркою Міжнародного інституту безпеки новин.
Національна спілка журналістів України (НСЖУ) – найбільша професійна організація медіапрацівників в Україні. З початку повномасштабного вторгнення Росії НСЖУ активно працює над підтримкою журналістів у зонах бойових дій, забезпечуючи їх захисним спорядженням, проводячи навчання з безпеки та надаючи психологічну підтримку. Спілка також послідовно відстоює права журналістів на національному та міжнародному рівнях, документує порушення свободи слова та сприяє розвитку незалежних медіа в Україні. Ключовим механізмом реагування НСЖУ на надзвичайні ситуації є мережа Центрів солідарності журналістів, які підтримуються Міжнародною та Європейською федераціями журналістів та штаб-квартирою ЮНЕСКО.
Комітет захисту журналістів (CPJ) – незалежна неприбуткова організація зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, яка сприяє свободі преси в усьому світі та захищає права журналістів працювати безпечно без страху розправи. CPJ розслідує напади на журналістів, документує порушення свободи преси та виступає за звільнення ув’язнених журналістів. Організація надає термінову допомогу журналістам, які перебувають під загрозою, і працює над забезпеченням справедливості у випадках, коли журналісти стають жертвами насильства чи переслідувань через свою професійну діяльність.