Івано-Франківський Центр журналістської солідарності НСЖУ передав десять наборів засобів гігієни медійникам-ВПО, котрі з початку повномасштабного вторгнення окупантів в Україну переїхали на тимчасове проживання на Івано-Франківщину, а також ветеранам журналістики та малозабезпеченим медійникам.
Орієнтовна вартість кожного набору – понад тисячу гривень. Це мийні засоби, шампуні та кондиціонери.
–Ми не вперше отримуємо гуманітарну допомогу від благодійної організації «Українська федерація банків продовольства». Спрямовуємо її тим, хто найбільше потребує. Це, передусім, наші колеги-переселенці. Також у нашому обласному осередку НСЖУ ми постійно вивчаємо потреби спілчан і за можливості надаємо їм необхідну допомогу. Висловлюю слова вдячності від нашої журналістської спільноти голові Спілки Сергію Томіленку та голові правління благодійного фонду «Українська федерація банків продовольства» Дмитру Шкрабатовському за постійну допомогу. Сьогодні, як ніколи, важлива підтримка, взаємодопомога та згуртованість, – зазначила координаторка Івано-Франківського Центру журналістської солідарності Вікторія Плахта.
Усі, хто отримував допомогу, із вдячністю зауважували: «Добре, що завдяки Спілці журналістів ми не залишилися наодинці зі своїми проблемами, нам допомагають і постійно підтримують».
Івано-Франківськ
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контакти Центру журналістської солідарності в Івано-Франківську – 066 677 07 26 (Вікторія Плахта, координатор Івано-Франківського центру), адреса: вул. Січових стрільців, 25.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників медіа, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Богдана Засідко,
Івано-Франківський Центр журналістської солідарності