Коворкінг у Запорізькому центрі журналістської солідарності – це вже відоме місце зустрічі не тільки для місцевих медійників, але й для студентів-журналістів
Так, нещодавно, нашими послугами скористалась доцент кафедри журналістики ЗНУ Олена Усманова та студентка другого курсу Юлія Матковська. Одразу ж після закінчення зустрічі з прес-офіцером Сергієм Скібчиком колеги попросились залишитись для роботи над майбутнім матеріалом про захід.
– Мені, як молодому журналісту без досвіду, дуже комфортно працювати в таких умовах: провели захід і одразу ж на місці обговорили ключові моменти для роботи над матеріалом. Окрім моєї викладачки Олени Усманової тут на допомогу завжди прийдуть співкоординатори Центру Наталія Кузьменко і Валентина Манжура. А результат моєї роботи в коворкінгу вже скоро можна буде побачити на сайті ЗОО НСЖУ, – розповідає Юлія Матковська.
Слід нагадати, що у Центрі завжди є світло та швидкісний інтернет, необхідне технічне обладнання (компʼютери, принтер та сканер, фотоапарат, диктофон, потужний павер-банк), а також смачна кава та чай і смаколики для колег.
Кожного місяця послугами журналістського коворкінгу з різних напрямків, включаючи і можливість попрацювати на обладнаному робочому місці, користується в середньому від 50 до 60 запорізьких медійників та журналістів-переселенців.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контакти Центру журналістської солідарності в Запоріжжі – 096 277 53 52 (Наталя Кузьменко, Валентина Манжура, співкоординатори Запорізького центру), адреса: пр. Соборний, 152.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Дар’я Зирянова, фото авторки