Заступниця редакторки криничанської газети «Нові рубежі» Наталя Долгіх завітала до Дніпровського центру журналістської солідарності НСЖУ, аби зустрітись у Центрі із фахівцем з ІТ-технологій
Редакція отримала за сприяння Дніпровського центру журналістської солідарності від НСЖУ новий ноутбук, і виникла необхідність у технічній консультації.
– Досі ми верстали газету за старою комп’ютерною програмою. А отримавши за сприяння Дніпровського центру журналістської солідарності від НСЖУ новий ноутбук, дістали і ряд нових можливостей. Зокрема, щодо сучасної і зручнішої програми для верстки, – розповідає Наталя Долгіх.
Як працювати з новою програмою, можна побачити й безпосередньо в редакції газети «Вісті Придніпров’я».
– Ми намагаємось тримати тісні контакти із гіперлокальними медіа, – розповідає голова Правління Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, керівник ТОВ «Вісті Придніпров’я» Олексій Ковальчук. – На сьогодні їх, на жаль, лишилось не багато. Ті, хто має бачення розвитку, економічної стійкості, шукають нові можливості – навчаються, експериментують, стають мультиплатформними медіа, розвивають соцмережі. Тож ми завжди радо ділимось із колегами досвідом.
Допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни, журналістам та редакціям – одне із ключових і пріоритетних завдань Спілки журналістів та Мережі центрів журналістської солідарності.
– Орієнтуємось на запити медійників, організовуємо освітні події, професійні зустрічі, де колеги діляться досвідом, і навіть секретами написання успішних проєктів. Словом, об’єднуємо зусилля і допомагаємо чим можемо, – додає координаторка Центру журналістської солідарності НСЖУ у Дніпрі Наталя Назарова. – Ну і двері нашого коворкінгу відчинені для медійників – маємо все необхідне: робоче місце, ноутбуки, зв’язок, світло і запашну гарячу каву.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності у Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Інформаційна служба Дніпровського ЦЖС