Відомий український ведучий Карім Гуламов, котрий працював на музичному каналі М2, а після початку повномасштабної російської агресії пішов захищати Вітчизну, загинув 17 липня. 26 липня Карім мав відзначити свій 35-ий день народження.
Про загибель воїна і журналіста повідомив канал української музики М2.
Карім Гуламов народився в Обухові, згодом переїхав до Ірпеня. Служив у 73-му морському центрі спеціальних операцій, що дислокувався у м. Очаків Миколаївської області, а з 2018 року став ведучим «Військового хіт-параду» на телеканалі М2. Після 24 лютого 2022 року знов узяв до рук зброю.
«Ми познайомилися чотири роки тому і почали працювати разом, – згадує у фейсбуці співробітниця Каріма режисерка Тіна Левантіна. – Робили проєкт, за який не соромно, який допоміг багатьом нашим воїнам бути сильними духом. Коли почалася війна, було одразу зрозуміло, що без тебе ніяк, ти ж професійний військовий. Пам’ятаю тебе, бородатий здорованю, і буду пам’ятати, як добру, сильну і дуже сміливу Людину. Коли ти щось не те робив у кадрі або помилявся, я тебе виправляла, а ти ніколи не сперечався і завжди казав: «Плюс! Пойняв, прийняв, зрозумів!» – і усміхався в усі тридцять два зуби. Дякую тобі за те що був таким великим і добрим. Пишу «був» і плачу, ну як так? Тобі ще б жити і жити. Кляті рашисти. Не можу повірити».
«Пам’ятаю день нашого знайомства перед твоїм першим виходом на сцену, – написав у соцмережі ведучий музичного каналу М1 Андрій Черновол. – Тебе трусило, ти говорив, що це страшніше, ніж воювати, але продовжував жартувати. Я одразу відчув, що ти свій чувак. Всі, з ким ти знайомився, це відчували… Пам’ятаю наші листування, приколи, телефонні розмови. Хоч їх могло бути ще набагато більше… Друже Карім Гуламов, ти справжній, чесний, чуйний і надзвичайно хоробрий. Таким і залишишся в наших серцях».
«Боже, який біль! Не можу повірити!.. Карімчику, Братику, спочивай з миром! Царство небесне! Це не мав бути ти!» – написав ведучий Денис Жупник.
«Ти був для мене більше ніж просто колега, ти був мені як брат… – додав ще один ведучий М1 Сергій Подвеза. – Легкого шляху, брате! І вічна пам’ять герою!»