Відкрито реєстрацію на вебінар «Висвітлення проблем Криму та конфліктів на пострадянській території для української та іноземної аудиторій», який пройде у п’ятницю, 19 листопада. Захід є частиною онлайн-курсу для журналістів «У фокусі – КРИМ», який реалізує Національна спілка журналістів України у партнерстві з Європейською федерацією журналістів, і розповідає про досвід та методику висвітлення проблем окупованого українського півострова.
Програма циклу вебінарів розроблена спеціалістами Національної спілки журналістів України на чолі із авторитетним кримським журналістом, секретарем НСЖУ Миколою Семеною. Спікерами та медіатренерами є досвідчені журналісти, які мають досвід роботи в окупованому Криму та підготовки матеріалів про окупацію; спеціалісти Постійного Представництва Президента України в Криму та офісу «Кримської платформи»; правники в галузі міжнародного права; експерти з проведення спеціальних інформаційних акцій; журналісти видань, які спеціалізуються на кримській проблематиці; активісти правозахисних організацій.
Слухачами навчального курсу можуть стати журналісти онлайн-медіа, газет, радіо і телебачення, студенти та блогери. Проект реалізується у партнерстві з факультетами і кафедрами журналістики українських університетів. Слухачі, які візьмуть участь у вебінарах та пройдуть фінальне тестування, отримають сертифікат.
Запрошуємо взяти участь у вебінарі на тему: «Висвітлення проблем Криму та конфліктів на пострадянській території для української та іноземної аудиторій».
Спікерка:
Анастасія Магазова — українська журналістка у Берліні, учасниця регіональної стипендіальної програми Радіо Свобода, співавторка книги репортажів «Невизнані історії. Подорож до самопроголошеної реальності Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови».
Анастасія Магазова народилася та виросла у Сімферополі. Закінчила магістратуру у Таврійському національному університеті ім. В.І Вернадського за спеціальністю “Українська мова та література”.
Після анексії Криму вимушено залишила півострів. З того часу жила у Львові, Києві та німецькому Бонні. Навчалася у Школах журналістики Мюнхена та Берліна. З 2015 року працювала кореспонденткою німецької медіакорпорації Deutsche Welle та газети Die Tageszeitung. У якості стипендіатки Regional Reporting Fellowship протягом року була авторкою Radio Free Europe / Radio Liberty. За висвітлення подій на Донбасі отримала кілька професійних відзнак. Окрім конфліктних зон на пострадянському просторі, до сфери професійних інтересів Анастасії належать також німецько-українські відносини. З 2019 року мешкає у Берліні, де здобуває магістерський ступінь з політології у Вільному університеті Берліна, продовжуючи співпрацювати з німецькими та українськими медіа.
У вебінарі беруть участь також Перша секретар НСЖУ Ліна Кущ та кримський журналіст, оглядач сайту Крим.Релаії, куратор програми, секретар НСЖУ Микола Семена.
Модератор: Сергій Томіленко, голова НСЖУ
Вебінар проводиться у партнерстві з:
- Факультетом журналістики Запорізького національного університету
- Кафедрою журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
- Кафедрою слов’янської філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського
Дата: 19 листопада 2021р.
Час: 12.00-13.30
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/KEJQgWpmUSN4cPQn6
Зареєстровані учасники отримають посилання на вхід до онлайн-конференції.
Контакти для довідок: тел.: 044-234-20-96, електрона пошта: [email protected]