За запрошенням Дніпровського Центру журналістської солідарності НСЖУ учасницею ефіру подкасту у твіттері на платформі «Mriya Report» 11 січня стала журналістка холдингу «Наше Місто» Дарина Сухоніс із Дніпра.
Ці подкасти з українськими журналістами і журналістками транслюються щочетверга з 16:00 до 18:00 для американської аудиторії. Слухати його можна за посиланням.
– Було цікаво поговорити наживо з людьми, які так далеко, але підтримують нас. Мені хотілося донести все те, що є поза новинами. Ті емоції, які відчуває сьогодні українець, коли лунає сирена. Коли в тебе вдома вибиває вікна – як це було в моєму випадку. Коли ми всі об’єднались, стали в повному сенсі слова нацією після 24 лютого. Адже багато українців принципово перейшли виключно на рідну мову. І тут особливо хотілось підкреслити для слухачів, що ми не є братніми народами з росіянами і ніколи такими не були, – зазначила Дарина.
За час повномасштабного російського вторгнення в Україну квартира Дарини вже тричі зазнавала пошкоджень внаслідок ракетних атак.
«Боротьба українського народу сьогодні захоплює світ. Робота журналістів також залишається дуже важливою і ризикованою, адже вони доносять правду до світу та висвітлюють роботу ЗСУ», – передає ресурс «Наше місто».
Нагадуємо, що у Дніпровському Центрі журналістської солідарності НСЖУ надають журналістам організаційну, технічну, консультаційну допомогу, проводять різнопланові заходи, тренінги, професійні зустрічі. Сюди можна прийти попрацювати, а ще – скористатись безкоштовним прокатом якісного захисного спорядження для роботи у гарячих точках. Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності в Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Інформаційна служба Дніпровського ЦЖС