Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський іронічно відповів на повідомлення про велику кількість скарг щодо роботи пошти на гарячу лінію НСЖУ.
Він поки не вважає скарги, яка надходять на гарячу лінію НСЖУ щодо доставки періодики, приводом для пошуку рішення.
Про це Смілянський написав у коментарі до допису голови НСЖУ Сергія Томіленка, де йдеться про понад 170 скарг від медійників та передплатників й постійне зростання кількості звернень, а також підготовку НСЖУ проміжного звіту про роботу гарячої лінії для керівництва «Укрпошти».
Проміжний звіт, пише Смілянський, – це «гарні новини», але, мовляв, 170 скарг на 8 мільйонів доставлених газет – мізерний відсоток.
«Я могу посперечатись що наші показники по посилкам, та навіть показники Нової Пошти по скаргам гірше ніж ці. Тож є привід спільно відсвяткувати такий результат», – написав він (цитуємо без змін та правок).
Газетярі у коментарях одразу ж зауважили, що озвучена кількість доставлених газет перевищена, бо, як пише редакторка з Рівненщини Людмила Босик, «після типографії і сортувальної та районних відділень газета зникає».
Нагадаємо, Національна спілка журналістів України створила гарячу лінію для передплатників, представників поштового зв’язку, редакцій друкованих медіа, на яку можна повідомити про порушення, пов’язані з доставкою періодичної преси та непродумане звільнення працівників пошти. Із залученням матеріалів, які буде зібрано, Національна спілка журналістів України спільно з редакторами ЗМІ підготує пропозиції до Уряду.
Звертайтесь на нашу гарячу лінію по телефону або пишіть нам у месенджери. Всі ваші звернення буде опрацьовано та долучено до загального проєкту пропозицій, які НСЖУ надасть «Укрпошті», Офісу Президента й Уряду.
Просимо надсилати письмові звернення на електронну пошту: [email protected]
Контактні телефони гарячої лінії: +380962086788 (дзвінки приймаються по буднях з 10:00 до 17:00, або просимо надсилати повідомлення через месенджери вайбер і телеграм).
Інформаційна служба НСЖУ