Подарунковий пакунок, в якому продукти харчування, ліхтарик та надувний матрац, напередодні різдвяно-новорічних свят працівники Івано-Франківського Центру журналістської солідарності НСЖУ відправили колезі на Рівненщину. Рівненська область – це одна із чотирьох підшефних областей, якими опікується Центр.
Також днями отримали велосипеди від Івано-Франківського Центру журналістської солідарності колеги з прифронтової Чернігівської області. Їх передали, зокрема, багатодітним родинам Башти зі статусом ВПО та Щербини, а також сім’ї Маткасимових зі статусом ВПО.
–Дива трапляються там, де в них вірять. Це твердження можна бачити на прикладі дивовижних історій, які здійснюють багато небайдужих людей. Колеги здійснили заповітну мрію мого сина – напередодні свята Миколая зʼявився велосипед у Марата. Дякую, Ольга Чернякова, що не забуваєте про наше існування. Щиро дякую Івано-Франківському Центру журналістської солідарності за щасливі очі дитини! Цінуємо неабиякі зусилля координатора Центру Вікторії Плахти та її помічниці Богдани Засідко. Не припиняйте вірити у дива! Вкотре переконалася, що журналісти важливі!, – зазначила Наталія Маткасимова.
«Добрі справи спільними зусиллями! Отримали від Івано-Франківського Центру журналістської солідарності НСЖУ чималеньку посилку. Наші колеги мають широке коло партнерів-благодійників, тож їхні італійські друзі передали для дітей медійників із прифронтових регіонів велосипеди. Їх отримали сім’ї з Кривого Рогу та Марганця. Хай подарунки додадуть і дорослим, і малечі доброго настрою! Щиро дякуємо координаторці Івано-Франківського Центру Вікторії Плахті та асистентці Богдані Засідко за турботу! Журналісти важливі!», – йдеться у дописі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контакти Центру журналістської солідарності в Івано-Франківську – 066 677 07 26 (Вікторія Плахта, координатор Івано-Франківського центру), адреса: вул. Січових стрільців, 25.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників медіа, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Івано-Франківський ЦЖС
Дискусія з цього приводу: