Виставка «Російська агресивна війна проти України: руйнування, окупація, опір» у віденському конгрес-центрі Гофбург проводилася напередодні річниці початку широкомасштабної агресії рф проти України.
Як зазначив в коментарі НСЖУ один із учасників виставки, фотограф із Дніпра Сергій Дівєєв, він прагне, аби весь світ, якомога більше людей в Європі та на інших континентах знали про те, як росія намагається знищити Україну.
На виставці у Відні фотограф представив кілька світлин, зроблених на місці терористичного акту, що його вчинила росія в Дніпрі 14 січня.
«У моєму фокусі завжди люди, їхні емоції, біль та страждання. Світ має знати, якою ціною Україна виборює свою свободу», – зазначив Сергій Дівєєв.
У свою чергу постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер наголосив, що «варварство, садистська жорстокість і беззаконня росії тепер очевидні для всього світу».
На виставці «Російська агресивна війна проти України: руйнування, окупація, опір» були представлені роботи фотографів Костянтина Савенка, Дмитра Смолієнка, Костянтина і Влади Ліберових, Олександра Корнякова, Сергія Дівєєва та інших авторів.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності в Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Про ЮНЕСКО. ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Володимир Буга для сайту ДОО НСЖУ