«У коворкінгу Дніпровського Центру журналістської солідарності НСЖУ є все необхідне: ноутбуки, інтернет, професійний фотоапарат зі штативом, мікрофон і лампа для відео. На випадок блекауту – генератор і старлінк. У пресцентрі обласної Спілки збираються учасники «Дискусійного клубу», навідуються студенти-журналісти, щодня заходить хтось із колег – попрацювати чи розв’язати якусь проблему, записати інтерв’ю, зустрітись із колегами», – розповідає координаторка Дніпровського Центру журналістської солідарності НСЖУ Наталя Назарова.
Нещодавно послугами коворкінгу скористався дніпровський медійник Сергій Чернявський, провівши тут разом із Міністерством соціальної політики України пряму телефонну лінію для ВПО. Перша заступниця Міністра соцполітики України Дарія Марчак відповіла на запитання, зокрема, щодо нюансів соціальної допомоги для переселенців. За словами керівника проєкту Сергія Чернявського, пряму лінію проводив Інститут розвитку регіональної преси у межах проєкту «Виготовлення якісного та суспільно корисного контенту для регіональних ЗМІ про потреби ВПО в Україні» за підтримки Медійної програми в Україні Internews Network.
– Люблю бувати у Дніпровському Центрі журналістської солідарності. Тут так затишно, по-домашньому. Завжди радо зустрічають і одразу ж пригощають – чай-кава, солоденьке. А головне – тут завжди можна скористатися комп’ютером і попрацювати. І не треба тепер тягти за собою техніку, бо все необхідне є в Центрі: ноутбук, інтернет, ще й цікаві співрозмовники. Тож я ще встигла і свої справи підігнати, – каже журналістка криничанської газети «Нові рубежі» Наталя Долгіх.
А ще в Дніпровському Центрі журналістської солідарності НСЖУ надають журналістам організаційну, технічну, консультаційну допомогу, проводять різнопланові заходи, тренінги, професійні зустрічі. Сюди можна прийти попрацювати, а також скористатись безкоштовним прокатом якісного захисного спорядження для роботи у гарячих точках.
Нагадуємо, що у Дніпровському Центрі журналістської солідарності НСЖУ надають журналістам організаційну, технічну, консультаційну допомогу, проводять різнопланові заходи, тренінги, професійні зустрічі. Сюди можна прийти попрацювати, а ще – скористатись безкоштовним прокатом якісного захисного спорядження для роботи у гарячих точках.
Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності в Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Центр журналістської солідарності НСЖУ в Дніпрі