Журналісти Прикарпаття упродовж тижня задонатили 18 500 гривень на один семидюймовий дрон-камікадзе «Чупакабра» для потреб військових ЗСУ. Іменний дрон «Центр журналістської солідарності» передали на фронт.
– Працівники Івано-Франківського Центру журналістської солідарності НСЖУ, в межах реалізації соціальної програми «Працюємо разом задля Перемоги», ініціювали збір коштів серед медійників Прикарпаття на дрон-камікадзе «Чупакабра» для одного з підрозіділів ЗСУ. Відповідне рішення ми схвалили на спільній зустрічі з нашими медійниками-волонтерами. Збір та купівлю безпілотника організувала і провела наша спілчанка, блогерка Оксана Говера. Вдячна прикарпатським медійникам й усім, хто долучився до ініціативи Центру. Підтримка ЗСУ зараз вкрай важлива. Наближаємо нашу Перемогу разом!, – наголошує Вікторія Плахта, координаторка Івано-Франківського Центру журналістської солідарності.
За два роки діяльності Івано-Франківський центр журналістської солідарності, за словами медійників, став осередком допомоги, волонтерства, співпраці, партнерства та інших добрих справ.
Центр постійно підтримує зв’язки та надає різнобічну допомогу журналістам, котрі перебувають у прифронтовій зоні та на деокупованих територіях, а також медійникам-ВПО, котрі тимчасово мешкають на Івано-Франківщині, колегам із підшефних областей – Волинської, Рівненської, Чернігівської та Херсонської.
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контакти Центру журналістської солідарності в Івано-Франківську – 066 677 07 26 (Вікторія Плахта, координатор Івано-Франківського центру), адреса: вул. Січових стрільців, 25.
Про ЮНЕСКО.
ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
Богдана Засідко,
Івано-Франківський Центр журналістської солідарності