Почався новий, 2024 рік, і місцеві друковані видання підбивають перші підсумки непростої передплатної кампанії в умовах широкомасштабної війни. Найскладніше ведеться в прифронтових і на деокупованих територіях, у постійно обстрілюваних прикордонних з росією та білоруссю областях. Але колективи редакцій не опускають рук, борються за передплату своїх видань.
Ось, наприклад, головний редактор «Нашого слова» з Мени на Чернігівщині Олександр Назаренко нагадує про завершення передплати і водночас каже, що передплата триває протягом усього року. При цьому редактор детально розповідає, як можна отримувати газету з будь-якого місяця року, в чому перевага передплати на кілька місяців відразу. Він інформує також і про те, що газету можна читати он лайн.
Олександр Назаренко пише в колонці редактора:
«Сьогодні – останній день, коли можна передплатити газету «Наше слово» на 2024 рік. Ні, звісно, що передплата не завершується ніколи! Але якщо не встигнути це зробити сьогодні, а, наприклад, відкласти цю справу на завтра, то отримувати щотижня примірник найближчої газети зможете хіба що лише з лютого. Тому у вас є всього декілька годин до закриття Укрпошти».
На сайті «Сусіди City» емоційно підсилюється сказане: «Знаємо, що ти прочитаєш ці рядки і замислишся. Подумки повернешся в ті миті, коли доля поєднувала тебе з друкованим словом рідного видання. Коли твої рідні посміхалися зі сторінок районки «Наше слово». І де твої власні рядки закарбувалися на пожовклих листках та стали часткою літопису рідної Сіверщини. Це – як стежки дитинства: ти пам’ятаєш їх, бо вони ведуть до рідного порогу. Так і наша газета – вона веде нас до рідного слова про свій придеснянський край».
– 273 грн – вартість передплати на півроку.
– 58 грн – вартість передплати на місяць.
Просимо взяти до уваги: якщо ви плануєте робити щомісячну передплату, то готуйтеся до того, що кожного разу платитимете 15 гривень пошті за оформлення передплати газети. І ви можете зекономити: коли передплатите «Наше слово» одразу на декілька місяців, бо ті 15 гривень заплатите лише один раз. Тобто, вигідніше передплатити газету одразу на рік.
У той самий час «Наше слово» завжди, щодня можна придбати в редакції газети (можна навіть придбати ті номери газети, що вийшли до друку раніше)».
У редакції «Нашого слова» радять: «Подбайте про рідних, зробіть їм подарунок до Нового року – передплатіть їм часопис з багаторічною історією».
І тут же розповідають читачеві, який зараз, можливо, мешкає далеко від рідної Менщини, як можна, не виходячи з дому, оформити онлайн передплату на сайті «Укрпошти». Достатньо перейти за посиланням.
Розповідає Олександр Назаренко і про незвичайні призи для передплатної лотереї. Каже:
«Чекатимемо перший тиждень нового року, щоб ви встигли донести до редакції квитанції, які візьмуть участь у розіграші передплатної лотереї. Ми вже готуємося до неї. А наші друзі-спонсори самі приходять до редакції, щоб передати подарунки.
Цього тижня нашими гостями стали Ірина Гренько та Олена Решотка, які принесли власноруч виготовлені призи для передплатників «Нашого слова». Захоплюємося і майстринями, захоплюємося і їхніми витворами! Повірте: подарунки виготовлені справді з любов’ю, в них дійсно вкладено душу.
Не проґавте свій шанс!».
І насамкінець – про що пишуть на сторінках газети, про авторів видання:
«Підтримуйте СВОЮ газету!
Будьте з «Нашим словом»! Читайте «Наше слово»!
СВІЖИЙ НОМЕР «НАШОГО СЛОВА» ВЖЕ ПРЯМУЄ ДО ЧИТАЧА. Його можна також придбати у місцях продажу газети.
На жаль, наше сьогоднішнє життя таке, що хоч «на носі» Новий рік, але святковий настрій продовжує нівелювати війна і пов’язані з нею новини.
Основний великий матеріал сьогоднішнього номера «Нашого слова» – про жителя Величківки Анатолія Козареза, який був розстріляний росіянами на початку повномасштабного вторгнення в селі Ягідне під Черніговом у власній автівці, коли незважаючи на очікувані ризики повертався додому, щоб бути поряд з рідними.
В інтерв’ю, яке «Нашому слову» дав начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради Сергій Скороход, він звітує про велику роботу, проведену в справі реалізації проєкту «Створення відновлювально-реабілітаційного центру на базі Менської міської лікарні».
Сподіваємося, що новини від пенсійного фонду України також стануть у нагоді.
Знаємо, як припали до душі невигадані життєві історії, авторкою яких є Олександра Гостра . Сьогодні пані Саша знову з нами».
Ольга Войцехівська, «Журналіст України»