Національна спілка журналістів України запрошує доєднатися до психологічного вебінару “Як брати інтерв’ю у людей, які пережили втрату, травму, насилля?”
Захід відбудеться у середу, 21 лютого.
Спікерка: Катерина Крутько – практикуюча психологиня, гештальт терапевтка, керівниця ВІ «Небайдуже».
Під час вебінару учасники дізнаються:
- Як журналістам створити безпечний простір під час інтерв’ю?
- Як відокремити себе від почуттів іншої людини?
- Як бути стійкими до емоцій співрозмовника, залишаючись при цьому емпатичними?
- Про корисні контакти, які можна надати постаждалій особі.
Дата: 21 лютого 2024 р.
Початок: 12:00
Тривалість вебінару: 1,5 години
Шановні колеги! Психологічний вебінар “Як брати інтерв’ю у людей, які пережили втрату, травму, насилля?”, який мав відбутися 21 лютого 2024р. о 12:00, ПЕРЕНЕСЕНО.
Про нову дату та час буде повідомлено додатково.
На вказану вами електронну адресу надійде повідомлення щодо вашої участі у вебінарі.
Організатор заходу – Мережа центрів журналістської солідарності НСЖУ за підтримки ЮНЕСКО.
Нагадаємо, Національна спілка журналістів України за підтримки ЮНЕСКО запустила програму із психологічної підтримки журналістів і членів їхніх родин.
Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Про ЮНЕСКО. ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
ЖУРНАЛІСТИ ВАЖЛИВІ!