Національна спілка журналістів України запрошує до участі у вебінарі «Як пройти кардинальні зміни. Ризик втрати роботи під час війни», який відбудеться 12 квітня з 11.00 до 12.30 на платформі ZOOM.
Вебінар проведе Ольга Щербакова, коуч, консультант, яка практикує метод позитивної психотерапії, експертка МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства».
У зв’язку з повномасштабним вторгненням, 20% ЗМІ припинило й не відновило роботу. Разом з тим, через втрату доходу від продажу ефірного часу та газетної площі, 46% редакцій скоротили штат. Таким чином, чимало журналістів зіткнулося з проблемою пошуку роботи. Подекуди це завдання ускладнюється переїздом в іншу місцевість.
Ключові питання, які будуть розглянуті під час вебінару:
1. Як підготувати себе до ризику втрати роботи під час війни?
2. Як адаптуватися на новому місці й почати шукати роботу?
3. Як не втратити віру в себе через втрату роботи?
4. Звідки черпати мотивацію не припиняти пошук?
5. Як тренувати позитиве мислення щодня?
6. Як наважитися на зміну спеціальності?
7. Як керівникові підготувати колектив до можливого скорочення?
Реєстрація – ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.
На вказану вами електронну адресу надійде повідомлення щодо вашої участі у вебінарі.
Організатор заходу – мережа центрів журналістської солідарності НСЖУ за підтримки ЮНЕСКО.
Вебінар є складовою частиною співпраці Національної спілки журналістів України з IN-Person Corporate – провайдером програми «Служба Підтримки Співробітників» (EAP) в Україні.
Нагадаємо, Національна спілка журналістів України за підтримки ЮНЕСКО запустила програму із психологічної підтримки журналістів і членів їхніх родин. В рамках програми працює перша в Україні цілодобова «гаряча лінія» для медійників і відбуваються вебінари з психологами. Звернутися на «гарячу лінію» в режимі 24/7 та отримати допомогу від професійних психологів може будь-який журналіст або журналістка, а також їхні рідні. Сервіс є безкоштовним, конфіденційним та доступним із будь-якого регіону чи країни, де перебувають медійники. Зв’язатися з психологом можна телефоном 0800 501 594 або через Viber/Whatsapp +38067 861 97 92.
Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Про ЮНЕСКО. ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.
ЖУРНАЛІСТИ ВАЖЛИВІ!
Інформаційна служба НСЖУ