Національна спілка журналістів України запрошує усіх охочих долучитися до циклу вебінарів «Кроки до сталого розвитку». У першу чергу ці заходи будуть корисні для медіа з прифронтових і деокупованих територій. Проте ми впевнені, що колеги з усіх куточків України зможуть отримати цінну інформацію та поради, які можна впровадити у їх діяльності.
Протягом трьох днів, 25, 26 та 31 травня, медіа, які зареєструються на навчання, матимуть змогу поспілкуватися з досвідченими професійними медіатренерами – менторами навчально-просвітницького проєкту «Кроки до сталого розвитку», який впроваджується мережею Центрів журналістської солідарності НСЖУ за підтримки ЮНЕСКО та уряду Японії.
- Рекламні проекти за межами друкованої площі
25 травня о 14:00
Тренер: Костянтин Григоренко, секретар НСЖУ, головний редактор газети «Обрії Ізюмщини».
- Журналістська етика. Особливості роботи з дітьми як героями та травмованими людьми
26 травня о 14:00
Тренерка: Юлія Суркова, військова журналістка, що співпрацює з AFP та ООН;
- Інтерактивна журналістика: оптимізація через диджиталізацію роботи редакції
31 травня о 15:00
Тренер: Андрій Юричко, журналіст, медіатренер Академії української преси.
Посилання для реєстрації: https://forms.gle/XeM9QVUK84pGXXct5
Зареєструватися можна як на всі три зустрічі, так і на будь-яку окремо.
Цикл вебінарів реалізовується у рамках навчально-просвітницького проєкту НСЖУ «Кроки до сталого розвитку», в якому беруть участь 27 редакцій з прифронтових і деокупованих територій, , який впроваджується мережею Центрів журналістської солідарності НСЖУ за підтримки ЮНЕСКО та уряду Японії.
Про ЮНЕСКО. ЮНЕСКО є спеціалізованою установою ООН з питань освіти, науки і культури. Вона робить внесок у мир та безпеку, сприяючи міжнародній співпраці в освіті, науці, культурі, комунікації та інформації. ЮНЕСКО сприяє обміну знаннями та вільному потоку ідей для прискорення взаєморозуміння. Вона є координатором Плану дій ООН щодо безпеки журналістів і проблеми безкарності, який спрямований на створення вільного та безпечного середовища для журналістів і працівників ЗМІ, зміцнюючи таким чином мир, демократію та сталий розвиток у всьому світі. ЮНЕСКО тісно співпрацює зі своїми партнерськими організаціями в Україні для надання підтримки журналістам на місцях.
Використані терміни та подання матеріалу в цій публікації не є висловленням будь-якої думки з боку ЮНЕСКО щодо правового статусу будь-якої країни, території, міста чи району або їхніх органів влади, так само як і ліній розмежування й кордонів.
Автор несе відповідальність за вибір і представлення фактів, що містяться в цій публікації, а також за висловлені в ній думки, які не обов’язково відповідають позиції ЮНЕСКО та не покладають зобов’язань на Організацію.