Відкрито реєстрацію на вебінар ««Ненасильницький інформаційний спротив. Вимушена журналістська міграція. Інформаційні наслідки окупації»», який пройде у четвер, 11 листопада. Захід є частиною онлайн-курсу для журналістів «У фокусі – КРИМ», який реалізує Національна спілка журналістів України у партнерстві з Європейською федерацією журналістів, і розповідає про досвід та методику висвітлення проблем окупованого українського півострова.
Програма циклу вебінарів розроблена спеціалістами Національної спілки журналістів України на чолі із авторитетним кримським журналістом, секретарем НСЖУ Миколою Семеною. Спікерами та медіатренерами є досвідчені журналісти, які мають досвід роботи в окупованому Криму та підготовки матеріалів про окупацію; спеціалісти Постійного Представництва Президента України в Криму та офісу «Кримської платформи»; правники в галузі міжнародного права; експерти з проведення спеціальних інформаційних акцій; журналісти видань, які спеціалізуються на кримській проблематиці; активісти правозахисних організацій.
Слухачами навчального курсу можуть стати журналісти онлайн-медіа, газет, радіо і телебачення, студенти та блогери. Проект реалізується у партнерстві з факультетами і кафедрами журналістики українських університетів. Слухачі, які візьмуть участь у вебінарах та пройдуть фінальне тестування, отримають сертифікат.
Запрошуємо взяти участь у вебінарі на тему: «Ненасильницький інформаційний спротив. Вимушена журналістська міграція. Інформаційні наслідки окупації»
Спікери:
Гаяна Юксель – докторантка Інституту журналістики КНУ імені Т. Г. Шевченка, кандидат філологічних наук, доцент
Юрій Луканов – журналіст, письменник, автор книг «Пресувальна машина. Як Росія знищувала свободу слова в Криму» та «Репортер Волковський»
Модератор: Сергій Томіленко, голова НСЖУ
Вебінар проводиться у партнерстві з:
– Інститутом журналістики Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка;
– Кафедрою журналістики, реклами та PR Житомирського державного університету імені Івана Франка.
Час: 12.00-13.30 у четвер, 11 листопада.
Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/NTreXKx
Зареєстровані учасники отримають посилання на вхід до онлайн-конференції.
Контакти для довідок: тел.: 044-234-20-96, електрона пошта: [email protected]