Ця Алея покликана нагадати полтавцям та гостям міста, що є така професія «журналіст». Вона почесна і відповідальна, а часом і небезпечна. На Алею щороку приходять представники мас-медіа, щоб навести лад, прибрати сміття. Цьогоріч же ініціатором виступив телеканал «Центральний».
Із сапками, граблями, мітлами та бензокосою прийшли його співробітники, щоб клумби з квітами зробити охайними, а кущі калини звільнити від порослей бур’яну, який у деяких місцях встиг її добряче оповити з усіх боків.
«Ми сюди приходимо, щоб навести порядок, – каже головний редактор телеканалу «Центральний» Діана Литвиненко. – І самі собі нагадуємо, що є ще, окрім основної роботи за комп’ютером, з ручками і з мікрофонами, така робота, коли треба трохи по-іншому потрудитися: приміром, покосити траву. Треба привести цей куточок міста до ідеального благоустрою. Тому приємно сюди приходити і бачити те, що ми робимо своїми руками».
«Я вважаю, що це, дійсно, почесно, – переконує ведуча програм телеканалу «Центральний» Людмила Дмитренко. – Наша команда робить це щороку. Оскільки 6 червня – наше професійне свято. Алея зроблена на честь нас – журналістів і всіх, хто дотичний до цієї сфери. Я вважаю, що ми обов’язково маємо підтримувати на ній порядок. Робимо це із задоволенням, гарним настроєм. Це вже традиція для нашого колективу».
Традиція – добра, постійна, щорічна, навіть незважаючи на пандемію та неабияку завантаженість робочого дня журналістів та операторів. І робота, як з ручкою і мікрофоном у руках, так і з сапкою та бензокосою – почесна і приємна, бо виконується від душі.
«Ми збираємося для того, щоби пам’ятати і нагадувати суспільству, що журналісти працюють, працювали і працюватимуть саме для суспільства, – говорить генеральний директор телеканалу «Центральний» Олег Зонтов. – Щоб воно було інформовано, а головне – ми розповідаємо, як це відбувається і для чого це робиться».Цього ж дня згадали й колег по перу, які відійшли у Вічність. До каменю на Алеї журналістів лягли живі квіти. А їхню пам’ять вшанували хвилиною мовчання.