Національна спілка журналістів України у партнерстві з Дарт-центром травми та журналістики (проєктом Колумбійської школи журналістики, Нью-Йорк) продовжує серію спеціалізованих навчальних сесій для представників і представниць українських медіа.
Запрошуємо колег дізнатися про інноваційні підходи до покращення своїх матеріалів про травму, до підвищення професіоналізму та особистої стійкості.
Другий онлайн-вебінар «Як писати про дітей, котрі зазнали насильства» відбудеться 19 лютого о 15:00.
Діти потребують особливої уваги, коли стикаються з насильством у воєнний час. Водночас необхідність висвітлення історій про дітей, які зазнали травматичного досвіду, породжує чимало викликів для українських журналістів. Розуміння того, як діти переживають і реагують на травму — що суттєво відрізняється від реакцій дорослих, — є ключовим для прийняття більш обґрунтованих і безпечних рішень під час роботи з молоддю.
На цьому вебінарі двоє досвідчених експерток Дарт-центру поділяться своїм багаторічним досвідом і знаннями. Разом вони запропонують практичні й реалістичні стратегії для інтерв’ю з дітьми та підлітками різних вікових груп.
Спікерки:
Докторка Кетрін Портерфілд — психологиня «Програми для постраждалих від тортур» у лікарні Белв’ю (США) та співзасновниця Мережі підтримки журналістів, які працюють із травмою (JTSN). Понад 25 років допомагає біженцям і жертвам війни, співпрацює з судовими інстанціями, зокрема центром утримання Гуантанамо, федеральними та місцевими судами США.
Ірен Казеллі — журналістка з 15-річним досвідом, експертка з тем раннього розвитку дітей. Старша радниця в Колумбійському університеті, працює над висвітленням проблем дитинства в Дарт-Центрі. Її матеріали публікували BBC, Washington Post, Guardian, New York Times. У 2021 році медійниця заснувала бюлетень «Перші 1000 днів» про значення раннього дитинства.
Участь — безкоштовна.
Мова: англійська, українська (синхронний переклад).
Реєстрація – за посиланням.
Дискусія з цього приводу: