ЮНЕСКО та уряд Японії нарощують підтримку мережі Центрів журналістської солідарності. Про це повідомили Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі та представниця ЮНЕСКО в Україні К’яра Бардескі під час зустрічі із командою ЦЖС в центральному офісі НСЖУ.
Пан Мацуда Кунінорі відзначив важливість ЗМІ в Україні під час війни.
– Завдяки вашим, журналістів, зусиллям ми знаємо, що насправді відбувається як на полі битви, так і в навколишніх містах і містечках. Тому уряд Японії ухвалив рішення співпрацювати з ЮНЕСКО, щоб надати фінансову підтримку для Центрів журналістської солідарності, – сказав він.
Пані К’яра Бардескі наголосила, що завдяки партнерству зі Спілкою вдалося охопити грантовою підтримкою 160 журналістів.
– Ми прагнемо масштабувати діяльність і залучити нові ініціативи, підтримати більшу кількість журналістів… Крім того, ми зможемо надати 200 малих грантів журналістам і журналістським асоціаціям для того, щоб вони могли продовжувати свою професійну діяльність, – зауважила вона.
Під час зустрічі було запроваджено нову традицію для почесних гостей НСЖУ – робити записи у Книзі друзів Спілки.
«Глибока повага і захоплення від щирого серця важливій праці, яку ви робите як внесок у перемогу України в цій війні», – написав пан посол.
«Дякую вам за роботу, яку ви, журналісти, Центри журналістської солідарності здійснюєте за підтримки ЮНЕСКО», – написала пані представниця ЮНЕСКО в Україні.
Як наголосив голова НСЖУ Сергій Томіленко, відтепер зробити запис у Книзі буде запропоновано всім високоповажним гостям Спілки.
Інформаційна служба НСЖУ