Журналістка пологівської газети «Районка» (Запорізька область) Ольга Ангелова разом із донькою зараз мешкають на Дніпропетровщині у селі Новопідгірному біля Криничок. Від окупантів рятувались у Польщі, а восени повернулись до України. Знайомі допомогли знайти житло, тож тепер родина адаптується у Кам’янському районі на Дніпропетровщині.
Координаторка Дніпровського Центру журналістської солідарності НСЖУ Наталя Назарова навідалась до редакції місцевої газети «Нові рубежі». Саме там призначила зустріч із медійницею-переселенкою, аби познайомити колег-газетярів (можливо, найближчим часом з’являться ідеї для співпраці) і порадувати приємними подарунками, повідомляють у Дніпропетровській обласній організації НСЖУ.
Для третьокласниці Ангелінки передала від Спілки шкільний рюкзачок із базовим канцелярським приладдям та солодощі (наплічники для дітей журналістів-ВПО надали благодійники, Благодійний фонд «Українська душа» спільно з МБФ «Відродження Бучанського району» та Спілкою журналістів Ломбардії (Мілан, Італія).
І дорослі отримали новорічні гостинці – вітаміни для зміцнення імунітету (подарунок від японських благодійників, котрі уже тривалий час підтримують українських журналістів у різний спосіб).
«Дуже дякую колегам-спілчанам, Центрам журналістської солідарності за допомогу! Для мене, особисто, надзвичайно важливо відчувати підтримку професійної спільноти, мати поряд дружнє плече, — ділиться Ольга Ангелова. Від Мережі Центрів журналістської солідарності НСЖУ журналістка днями отримала екстрену матеріальну допомогу. — Я рада, що познайомилась тут із колегами. На прохання Галини Литовченко, редакторки «Нових рубежів» хочу написати свою історію, поділитись нею із читачами місцевої газети».
Нагадаємо, Центри журналістської солідарності – це ініціатива Національної спілки журналістів України, що реалізується за підтримки Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, а також ЮНЕСКО. Вона покликана допомагати представникам медіа, що працюють в Україні під час війни. Центри діють у Києві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Запоріжжі, Дніпрі та надають журналістам організаційну, технічну, юридичну, психологічну й інші види допомоги.
Контактний телефон Центру журналістської солідарності в Дніпрі – 050 919 84 79 (Наталя Назарова, координатор Дніпровського центру), адреса: вул. Старокозацька, 8.
Інформаційна служба НСЖУ