Спілка > Спілчанські новини

Візит іноземних журналістів до НСЖУ: про тиск політиків та проблеми фінансування ЗМІ// НСЖУ, 22.01.2019

Тиск політиків та посадовців і економічні складнощі незалежних ЗМІ – спільні тенденції для медіа України і країн демократичної Європи. Про це йшлося в ході зустрічі голови НСЖУ Сергія Томіленка із групою міжнародних колег, які відвідують Україну для написання матеріалів про українські реалії.

«Зупинити хвилю агресії проти журналістів можливо лише через солідарність», – учасники регіональної дискусії в Кривому Розі// НСЖУ, 22.01.2019

Дніпропетровська область за результатами «Індексу фізичної безпеки журналістів», що проводить Національна спілка журналістів України разом із партнерами, 2018 року опинилася на другому місці за кількістю нападів на працівників медіа – 10 випадків, 6 із них трапилися в Кривому Розі.

Чому в Україні кожні 4 дні атакують журналістів? (АНОНС)// НСЖУ, 22.01.2019

У середу, 23 січня 2019 року, о 12:00 Національна спілка журналістів України запрошує представників ЗМІ на прес-конференцію «Презентація Індексу фізичної безпеки журналістів України. Підсумки 2018 року».

На Вінниччині реформовані видання отримають 900 тисяч гривень допомоги з обласного бюджету// НСЖУ, 22.01.2019

Це рішення ухвалили депутати Вінницької облради наприкінці 2018-го. Торік роздержавлені комунальні друковані ЗМІ також дістали грошову підтримку обсягом 539 тисяч гривень.

Криворізька регіональна організація НСЖУ готується до ювілею спілки і відкриття прес-центру// НСЖУ, 22.01.2019

Про ситуацію із доставкою друкованої преси, про підготовку журналістських кадрів, про відзначення 60-річчя Національної спілки журналістів України йшлося під час зустрічі активу Криворізької регіональної організації НСЖУ з першим секретарем спілки Ліною Кущ. Спілкування відбулося одразу після публічної дискусії з питань фізичної безпеки журналістів, яка, на думку спілчан, виявилася важливою і добре організованою.

Поранений на військових навчаннях 1,5 року тому В’ячеслав Волк уперше зустрівся з колегами-журналістами// НСЖУ, 21.01.2019

У Кривому Розі журналісти оплесками зустріли свого колегу В’ячеслава Волка – оператора, що проходить тривалу реабілітацію після поранення, якого зазнав під час виконання професійних обов’язків – коли знімав військові навчання, організовані місцевим військкоматом у липні 2017 року. Журналістський захід провела 18 січня в Кривому Розі Національна спілка журналістів України.

Скликається Всеукраїнська нарада редакторів газет, запрошено керівництво держави// НСЖУ, 21.01.2019

Національна спілка журналістів України 12 лютого 2019 року проведе в Києві Всеукраїнську нараду редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ. Потреба скликати нараду зумовлена численними зверненнями до НСЖУ керівників редакцій друкованої преси з вимогами обговорити злободенні питання за участю керівництва держави, уряду, Мінінфраструктури України, Укрпошти та народних депутатів.

У грудні зафіксовано 5 нападів на журналістів, – НСЖУ// НСЖУ, 21.01.2019

У грудні силу проти журналістів застосовували в Києві, на Полтавщині, Донеччині, Дніпропетровщині та в Одесі. Це дані моніторингу «Індекс фізичної безпеки журналістів України», який Національна спілка журналістів України проводить спільно з партнерськими громадськими організаціями.

Напад зі стріляниною: надзвичайна пригода в прес-центрі газети «Новий день»// НСЖУ, 18.01.2019

Прес-конференція і круглий стіл з питань автоперевезень у Херсоні закінчилися стріляниною, отруєнням журналістів газом та побитими вікнами. Сьогодні невідомі розпилили газ у прес-центрі газети «Новий день», а потім почали стріляти з редакційного коридору в приміщення прес-клубу...

Переможці Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців отримали сертифікати і премії// НСЖУ, 17.01.2019

У прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення сертифікатів лауреатам Всеукраїнського конкурсу публікацій про життя переселенців. Організатор конкурсу – Благодійний фонд «Горєніє», партнер – НСЖУ.

«З нетерпінням чекаємо всеукраїнського редакторського зібрання» – Володимир Яцкевич// НСЖУ, 17.01.2019

«Натуральним здирством» називає тарифну політику Укрпошти Володимир Яцкевич, шеф-редактор житомирської обласної газети «Эхо» («Відлуння»). У листі до НСЖУ він зазначив, що з нетерпінням чекає лютневої Всеукраїнської наради редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ, на яку творча спілка запрошує керівництво держави.

Спеціальний календар на захист свободи слова й прав журналістів випустив телеканал «112 Україна»// НСЖУ, 17.01.2019

Тематичний календар на 2019 рік, який є роком великих виборів – Президента й парламенту, містить гасла щодо захисту прав журналістів і невтручання політиків у роботу українських медіа.

18 січня в Кривому Розі – дискусія з питань безпеки журналістів// НСЖУ, 16.01.2019

Національна спілка журналістів України запрошує журналістів Кривого Рогу на регіональну дискусію з питань безпеки журналістів.

Завдяки втручанню НСЖУ кіровоградська районка змогла завершити роздержавлення// НСЖУ, 16.01.2019

Районне видання «Степовий край», що виходить у Компаніївському районі на Кіровоградщині, 3 січня отримало нове свідоцтво про реєстрацію ЗМІ. Вдалося це завдяки втручанню Національної спілки журналістів України, бо раніше голова місцевої райдержадміністрації відмовлявся підписувати договір про передачу прав на заснування друкованого видання трудовому колективу.

Представництво телеканалу «Белсат» в Україні – «сусід» центрального офісу НСЖУ// НСЖУ, 15.01.2019

Польський білоруськомовний телеканал «Белсат» віднедавна має своє представництво в Україні, яке розміщене в середмісті Києва – в будинку центрального офісу НСЖУ на Хрещатику, 27-а. Директор телеканалу Агнешка Ромашевська-Гужі, яка спеціально прилетіла з Варшави до Києва для зустрічі зі співробітниками української мережі телеканалу, 15 січня відвідала представництво «Белсат» і офіс НСЖУ, де зустрілася з головою творчої спілки журналістів Сергієм Томіленком.

Партнери