Спілка > Спілчанські новини

У Херсоні побили місцевого журналіста Сергія Нікітенка// НСЖУ, 18.06.2018

Подія трапилася вранці 18 червня. Напад журналіст пов’язує виключно з професійною діяльністю: постійно ж доводиться готувати матеріали про державні закупівлі, діяльність депутатів, а також висвітлювати фінансові теми.

Газета «Демократична Україна» відзначила ювілей – 100-річчя!// НСЖУ, 18.06.2018

У Києві 15 червня «Демократична Україна» зібрала на урочистості з нагоди свята – 100-річчя свого видання! – редакційний колектив, ветеранів газети, а також авторський актив і гостей.

Співчуття... Володимир Коркодим// НСЖУ, 18.06.2018

Київська організація Національної спілки журналістів України з сумом повідомляє про кончину після тривалої хвороби колеги-спілчанина Володимира Івановича Коркодима.

Про кращі практики висвітлення проблем внутрішньо переміщених осіб розповіли журналістам ЗМІ Дніпропетровщини// НСЖУ, 15.06.2018

У прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ провели тренінг для представників регіональних ЗМІ. Йшлося про висвітлення у ЗМІ проблем, пов'язаних з життям внутрішньо переміщених осіб. За тему тренінгу взяли «Кращі практики висвітлення у ЗМІ проблем внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від збройного конфлікту в Україні як фактор суспільної стабільності».

У Житомирі 25 газетярів узяли участь у практичному семінарі з питань роздержавлення// НСЖУ, 14.06.2018

Як боротися з опором чиновників, ефективно реалізувати волю до реформування, успішно працювати в умовах незалежності – ці та інші актуальні питання порушено під час практичного семінару з роздержавлення, що відбувся 14 червня в Житомирі. Захід для 25 редакторів комунальних газет організувала Національна спілка журналістів України у партнерстві з Держкомтелерадіо.

Режисер фільму про бранців Кремля оголосив голодування, аби бути солідарним з Олегом Сенцовим// НСЖУ, 14.06.2018

В’ячеслав Бігун, кінорежисер, який на початку червня презентував фільм «Сильні духом», присвячений звільненому українському політв’язню Юрію Яценку, а також іншим бранцям Кремля, оголосив про голодування на підтримку Олега Сенцова. Про це пан В’ячеслав повідомив в ефірі телеканалу ZIK учора, 13 червня.

Укрпошта має визнати, що в роботі з редакціями є істотні недоліки і їх потрібно усувати// НСЖУ, 13.06.2018

Налагодження партнерських відносин, визначення стратегії співпраці, пільги для видань на території Донецької та Луганської областей, зміни графіку доставки газет та інші важливі питання обговорювали під час робочої зустрічі редакторів національних і регіональних газет, активістів НСЖУ та керівництва ПАТ «Укрпошта», яка відбулася 12 червня в офісі НСЖУ.

Втрата… Помер Віктор Парфенюк// НСЖУ, 13.06.2018

Помер член секретаріату Рівненської обласної організації НСЖУ, головний редактор газети "Клеванський тракт" Віктор Парфенюк.

Вітання голови НСЖУ редакційному колективу й читачам газети «Демократична Україна»// НСЖУ, 13.06.2018

Голова НСЖУ Сергій Томіленко привітав редакційний колектив і читачів газети «Демократична Україна» з нагоди 100-річчя видання.

Європейська федерація журналістів звернеться до Ради Європи в разі політичного рішення щодо ліцензії "112 Україна"// НСЖУ, 13.06.2018

Федерація закликала керівництво України покласти край утискам свободи слова в країні

«Укрпошта» перебуває на межі банкрутства – перший заступник гендиректора// НСЖУ, 13.06.2018

Про критичний фінансовий стан підприємства заявив перший заступник генерального директора «Укрпошти» Олександр Чернявський під час робочої зустрічі редакторів національних і регіональних газет, активістів НСЖУ та керівництва ПАТ «Укрпошта», яка відбулася 12 червня в офісі НСЖУ.

«Чиновники мають демонструвати належний рівень політичної культури, а не створювати нові «ручні» газети», – голова НСЖУ// НСЖУ, 12.06.2018

Раніше газета «Нова Каховка», засновником якої поки що лишається місцева міська рада, щопівроку за висвітлення діяльності державного органу отримувала 199 тисяч гривень.

В Одесі троє невідомих напали на журналіста ТРК «Репортер» Костянтина Гречаного// НСЖУ, 11.06.2018

Подія трапилася 8 червня, в районі вулиці Армійська. За словами журналіста, зловмисники з'явилися ззаду та збили його з ніг.

Всекитайська асоціація журналістів пропонує українським медіа розширювати співпрацю// НСЖУ, 11.06.2018

Журналістські організації двох країн зацікавлені у зміцненні контактів для обміну досвідом та інформування аудиторії про події в Україні й Китаї. Про це йшлося під час зустрічі делегації Всекитайської асоціації журналістів із керівництвом Національної спілки журналістів та провідних українських медіа.

У парламенті зареєстровано проект про зміни до закону про державні і комунальні ЗМІ// НСЖУ, 11.06.2018

Ухвалення цього закону полегшить реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ.

Партнери