Спілка > Спілчанські новини

Василь Паламарчук залишається головою Вінницької обласної організації НСЖУ// НСЖУ, 24.03.2017

На Вінниччині переобрано голову обласної організації Національної спілки журналістів України. Ним ще на один термін залишається Василь Паламарчук.

Переобрано голову Кіровоградської обласної організації НСЖУ// НСЖУ, 23.03.2017

Петра Мельника, власного кореспондента парламентського видання «Голос України» обрано головою Кіровоградської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Європейська федерація журналістів звертає увагу на недбале розслідування злочинів проти колег в Україні// НСЖУ, 23.03.2017

Європейська федерація журналістів відновлює свої заклики покласти край безкарності за злочини проти репортерів і посилити їхній захист під час виконання професійних обов’язків. Про це ідеться в заяві ЄФЖ, розміщеній на офіційному сайті організації.

Дії Укрпошти – найболючіші для видань, які реформуються// НСЖУ, 23.03.2017

Підвищення тарифів «Укрпошти» на доставку газет і на оформлення передплати – це справжня підніжка місцевим виданням. На цьому наголошує головний редактор районної газети «Надросся» (Черкаська область) Світлана Перець

У спілці журналістів вважають неприпустимим введення обов'язкового подання е-декларацій працівниками ЗМІ// НСЖУ, 23.03.2017

У НСЖУ заявили, що електронна декларація – це інструмент, покликаний побороти корупцію в державному секторі.

Хочете наростити аудиторію та знайти додаткові джерела фінансування?// НСЖУ, 22.03.2017

Фундація «Томсон» та МГО «Інститут регіональної преси та інформації», за підтримки ЄС, запрошують регіональні ЗМІ подавати заявки на участь у програмі з бізнес-консультування. Навчання проходить у рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ».

До конкурсу на голову правління НСТУ допустили вісім кандидатів// НСЖУ, 22.03.2017

21 березня 2017 року Наглядова рада публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ») на черговому засіданні оголосила кандидатів на вакантну посаду голови правління суспільного мовлення. До конкурсу допущені всі вісім претендентів, які подали пакети документів

Укрпошта вводитиме нові тарифи поетапно, – результат боротьби НСЖУ// НСЖУ, 21.03.2017

В результаті двогодинної наради у Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка щодо проекту наказу про підвищення тарифів Укрпошти на доставку газет вдалося досягти компромісу.

До Міжнародного конкурсу шкільних медіа долучаються учасники з нових країн// НСЖУ, 21.03.2017

Роботи із 7 країн уже надійшли на ХХ Міжнародний конкурс шкільних медіа, підбиття підсумків якого відбудеться 27-29 квітня у Миколаєві. Це роботи з України, Польщі, Греції, Іспанії, Росії, Єгипту та Пакистану.

Політика Укрпошти може знищити передплату газет як явище, – редактори// НСЖУ, 20.03.2017

В Національній спілці журналістів України видали спеціальну газету на захист друкованих ЗМІ під гаслом «Укрпошта вбиває українські газети». Спілка і газетярі протестують проти різкого підвищення тарифів на доставку преси, яке анонсувало державне підприємство зв’язку «Укрпошта», та може бути затверджено наказом Мінінфраструктури на початку квітня.

У Львові обговорили питання консолідації трьох обласних організацій НСЖУ// НСЖУ, 20.03.2017

Питання вироблення єдиної позиції Львівської, Волинської та Рівненської обласних організації НСЖУ для участі у роботі з’їзду спілки та обрання його голови обговорювалося під час засідання новообраного секретаріату ЛОО НСЖУ.

20 березня у НСЖУ прес-конференція «Укрпошта вбиває українські газети»// НСЖУ, 17.03.2017

20 березня у Національній спілці журналістів України відбудеться прес-конференція, на якій обговорюватимуться вимоги не вводити в дію проект наказу про різке підвищення тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою.

Анатолій Горлов: «Вітчизняну періодику штовхають до повного вимирання»// НСЖУ, 17.03.2017

Нарікання на збитковість організації передплати, які зараз можна почути від керівників УДППЗ «Укрпошта», є безпідставними. У цьому переконаний головний редактор парламентської газети «Голос України» Анатолій Горлов.

Журналісти-розслідувачі порівняли, як розкриваються резонансні теми в Україні та Польщі// НСЖУ, 17.03.2017

Учасники українсько-польської «Школи журналістики розслідувань» ділилися досвідом роботи над актуальними і резонансними матеріалами в Україні та Польщі.

«Газети вб'є не інтернет, а Укрпошта», – Микола Токарський// НСЖУ, 16.03.2017

Необґрунтоване підвищення тарифів на доставку газет, яке анонсує Укрпошта, призведе до знищення друкованої преси. На цьому наголошує головний редактор газети «Приазовский рабочий», член правління Національної спілки журналістів України Микола Токарський.

Партнери