Спілка > Спілчанські новини

Влада повинна підтверджувати авторитет діями, а не додатковими повноваженнями, – голова НСЖУ// НСЖУ, 27.06.2017

Довіра до влади формується її вчинками, реакцією на актуальні виклики і ефективною роботою посадовців, а не критикою чи прихильністю ЗМІ. Таку думку висловив у ефірі програми «Порядок денний» на Українському радіо голова НСЖУ Сергій Томіленко. Обговорення було присвячене темі межі між утисками свободи слова і інформаційною безпекою держави.

Співчуваємо// НСЖУ, 26.06.2017

На 69-ому році життя відійшов у Вічність відомий журналіст і видавець, багаторічний секретар НСЖУ, заслужений журналіст України ШИНКАРУК Борис Федорович

Українська та іранська спілки журналістів домовилися про співпрацю в інформаційній та економічній площині// НСЖУ, 26.06.2017

Організовувати ознайомчі прес-тури для журналістів, обмінюватися інформацією, сприяти розвитку економічних можливостей ЗМІ, а також зв’язкам у сфері культури та освіти між своїми країнами домовилися представники Національної спілки журналістів України та Кооператив іранської преси під час зустрічі в НСЖУ.

Через зволікання держреєстратора газета на Луганщині не може роздержавитися// НСЖУ, 26.06.2017

Не перешкоджання з боку влади, а бюрократична тяганина стала на заваді редакції газети «Время» Станично-Луганського району в процесі роздержавлення. Як розповідає у коментарі НСЖУ головний редактор видання Олена Пономарьова, спершу редакція безперешкодно увійшла в процес, заручившись підтримкою місцевої влади. Але коли дійшла справа до завірення протоколу зборів колективу в нотаріуса, все загальмувалося.

26 червня – круглий стіл «Законодавче врегулювання страхування журналістів як додаткової гарантії безпеки працівників ЗМІ»// НСЖУ, 26.06.2017

26 червня о 12.00 в ІА «Укрінформ» відбудеться круглий стіл «Законодавче врегулювання страхування журналістів як додаткової гарантії безпеки працівників ЗМІ».

Заборонена професія: кримських журналістів звинуватили у державній зраді// НСЖУ, 23.06.2017

21 червня в підконтрольному кримській владі інтернет-виданні «Крыминформ» вийшов матеріал «Невільні реалії. Скільки коштує Батьківщину продати». У ньому журналістів, які працюють в рамках проектів Радіо Свобода, звинувачують у зраді і «веденні підривної діяльності на території Росії».

У НСЖУ наголошують, що силовики повинні мати переконливі підстави для обшуків у редакції столичного ЗМІ// НСЖУ, 23.06.2017

У Національній спілці журналістів України прокоментували вчорашнє затримання головного редактора видання "Страна.uа" Ігоря Гужви. Голова НСЖУ Сергій Томіленко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що силовики повинні якомога оперативніше надати переконливі докази висунутих Гужві звинувачень.

Рада Європи бере на контроль справу зникнення донецького журналіста Станіслава Асєєва// НСЖУ, 23.06.2017

Повідомлення про зникнення донецького журналіста Станіслава Асєєва з’явилося на сайті Ради Європи «Платформа для захисту журналістики і безпеки журналістів». Цьому інциденту присвоєно найвищий рівень занепокоєння – перший рівень. Інформацію передано до Платформи від Міжнародної та Європейської федерацій за поданням Національної спілки журналістів України.

Держкомтелерадіо сприятиме створенню візуального проекту "Зал комунальної преси", - Богдан Червак// НСЖУ, 22.06.2017

Перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак відвідав Музей-архів преси та зустрівся з його засновником – істориком і журналістом Вахтангом Кіпіані.

Секретар НСЖУ: кримчани живуть у світі пропаганди й маніпуляцій// НСЖУ, 21.06.2017

На конференції ОБСЄ «Свобода ЗМІ в умовах нестабільності» у Відні 20 червня кримська журналістка, переселенець, секретар НСЖУ Олена Юрченко розповіла про утиски свободи слова, гоніння на працівників ЗМІ в анексованому Криму і закликала світ звернути на це увагу.

«Коростишівська газета» пройшла реформування без «людських втрат»// НСЖУ, 21.06.2017

Здійснити реформування без скорочень у колективі і після цього навіть покращити своє економічне становище вдалося «Коростишівській газеті» на Житомирщині.

«Безпека – найгостріша проблема українських журналістів», – голова НСЖУ на міжнародній конференції// НСЖУ, 21.06.2017

Голова НСЖУ закликав міжнародну спільноту допомогти Україні подолати безкарність за злочини проти журналістів

Спілки журналістів України і Росії просять з'ясувати долю зниклого у «ДНР» українського журналіста Асєєва// НСЖУ, 20.06.2017

Відповідне звернення до світового співтовариства підписали голова НСЖУ Сергій Томіленко та голова Спілки журналістів Росії Всеволод Богданов під час конференції ОБСЄ «Свобода ЗМІ в нестабільних умовах» у Відні.

Голова НСЖУ у Відні закликав світ підтримати журналістів Семену, Сущенка й Асєєва// НСЖУ, 20.06.2017

На конференції ОБСЄ «Свобода ЗМІ в умовах нестабільності» у Відні 20 червня на засіданні «Безпека журналістів і безкарність за злочини проти них» голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко закликав представників міжнародного співтовариства, дипломатів, правозахисників підтримати зниклого донецького журналіста Станіслава Асєєва, який писав під псевдонімом Станіслав Васін

«Треба показувати правду про війну», – військовий кореспондент ВВС// НСЖУ, 20.06.2017

Правдиво висвітлювати події і не давати ставитися до себе як до стада овець, – такі настанови журналістам дала Кейт Ейді, відома британська журналістка, військовий кореспондент новин BBC, під час міжнародної конференції ОБСЄ «Свобода ЗМІ в умовах нестабільності».

Партнери