Спілка > Спілчанські новини

Президент України скасував укази про кадрові рішення щодо Нацради з питань ТБ і радіо// НСЖУ, 24.05.2019

Володимир Зеленський скасував укази Петра Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Нацради та про увільнення Юрія Артеменка. Відповідні документи оприлюднені 24 травня на офіційному сайті Президента.

«Це не побиття, а неприємний інцидент», – журналіст Юрій Смірнов про грубість охоронців Президента// НСЖУ, 24.05.2019

Ситуація щодо побиття охоронцями Президента України Володимира Зеленського спеціального кореспондента видання «Ліга.net» Юрія Смірнова під час заходу iForum-2019 в Києві, – перебільшена. Про це в коментарі Національній спілці журналістів України повідомив сам журналіст, зазначивши, що не має наміру звертатися до правоохоронців щодо перешкоджання його професійній діяльності.

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення призупинила прийняття рішень після раптових кадрових указів екс-глави держави// НСЖУ, 23.05.2019

Нинішня в. о. голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовляється відкривати засідання регулятора, поки не буде отримано висновків парламентського профільного комітету, або від нового Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

Зафіксоване несанкціоноване проникнення в архів редакції «Запорізька правда»// НСЖУ, 23.05.2019

Газета «ПравдаЗП» - обласне видання ГО «Клуб друзів «Запорізької правди» виходитиме тимчасово на період, поки трудовому колективу КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР вдасться реалізувати рішення Третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро) про роздержавлення та відновити випуск газети «Запорізька правда».

В уряді мають засудити зухвалу поведінку чиновника, який перешкоджав журналістові, - НСЖУ// НСЖУ, 23.05.2019

Тележурналіст Володимир Тимофійчук звернувся до Національної поліції із заявою щодо перешкоджання професійній діяльності з боку головного спеціаліста Секретаріату Кабінету Міністрів України Ігоря Конопацького.

Премію імені Георгія Ґонґадзе вручили Вахтангу Кіпіані// НСЖУ, 23.05.2019

У Києві відбулось перше вручення журналістської премії імені Георгія Ґонґадзе. Премію започаткували Український ПЕН, Асоціація випускників Києво-Могилянської бізнес-школи та видання «Українська правда».

Прийом творів на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола триватиме до 10 серпня// НСЖУ, 23.05.2019

Держкомтелерадіо України проводить прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Вручено премію «Київ» імені Анатолія Москаленка// НСЖУ, 22.05.2019

У столиці України 22 травня вручено премії «Київ» – нагороджено митців у галузях журналістики, літератури, кіномистецтва, музичної композиції, театрального, образотворчого, народного декоративного мистецтв, хореографії та циркового мистецтва.

«Чого очікувати від Нацради з питань ТБ і радіо із завершенням президентських виборів-2019» (АНОНС)// НСЖУ, 22.05.2019

Національна спілка журналістів України запрошує представників національних телеканалів, медіаекспертів та журналістів на Громадську дискусію «Чого очікувати від Нацради з питань ТБ і радіо із завершенням президентських виборів-2019?». Захід розглядається як публічний професійний майданчик для обговорення ситуації з останніми раптовими змінами у складі Нацради, зокрема відставкою її голови Юрія Артеменка.

Спілка журналістів Волині виступила на захист побитих колег// НСЖУ, 22.05.2019

Секретаріат Волинської обласної організації Національної спілки журналістів України (ВОО НСЖУ) ухвалив заяву, в якій засуджує факти фізичної і моральної агресії стосовно до працівників засобів масової інформації краю та закликає правоохоронні й судові органи дати цим фактам належну правову оцінку.

Безпека й економічна незалежність ЗМІ – основні питання полтавських журналістів// НСЖУ, 21.05.2019

На відзначення 60-річчя Національної спілки журналістів України в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Короленка спілкувалися зі студентами й викладачами факультету філології та журналістики перший секретар НСЖУ Ліна Кущ, голова правління Полтавської обласної організації НСЖУ Євген Лопушинський, відомі полтавські журналісти Микола Ляпаненко, Валентин Посухов, Віталій Скобельський та Анатолій Мішин.

Сьогодні Георгію Гонгадзе виповнилося б 50...// НСЖУ, 21.05.2019

Встановити і притягнути до відповідальності замовників жорстокого убивства засновника і першого головного редактора "Української правди" обіцяли всі глави держави й керівники МВС та Генпрокуратури. Але досі цього не зроблено.

Підсумки моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні// НСЖУ, 20.05.2019

У понеділок, 20 травня 2019 року, о 10:00 коаліція громадських організацій «Комісія з журналістської етики», «Платформа прав людини», «Український інститут медіа та комунікації» та «StopFake» за підтримки проектів Ради Європи провели заключну прес-конференцію щодо підсумків моніторингу висвітлення в медіа президентських перегонів в Україні.

Журналісти Сущенко та Семена отримуватимуть державну стипендію імені Левка Лук’яненка// НСЖУ, 20.05.2019

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення незаконно утримуваним в РФ політв'язням державних стипендій ім. Левка Лук'яненка на період утримання та протягом одного року, повідомила прес-служба глави держави.

Державні стипендії видатним діячам інформаційної сфери// НСЖУ, 18.05.2019

Указом Президента України від 17 травня 2019 року №250/2019 призначено державні стипендії видатним діячам інформаційної сфери.

Партнери