Подii пресцентру

26 квітня відбудеться відкриття фотовиставки «За свободу, гідність та безпечну працю»

Середа 26 Квітня 2017

26 квітня у конференц-залі Національної спілки журналістів України (Київ, вул. Хрещатик, 27-а) о 16.00 відбудеться відкриття фотовиставки «За свободу, гідність та безпечну працю». Захід організований Конфедерацією вільних профспілок України та Київською організацією НСЖУ за підтримки ГО «Трудові ініціативи».  Напередодні Всесвітнього дня охорони праці  та  Дня міжнародної солідарності трудівників організатори фотовиставки пропонують обговорити, якою є нині праця в Україні та чи є вона безпечною.

На  виставці будуть представлені світлини, відібрані з архівів КВПУ та ГО «Трудові ініціативи».  На них – сучасне життя українських трудівників та їхня боротьба за свої права. Окремої уваги заслуговують світлини української художниці Євгенії Бєлорусець з проекту «Перемоги переможених», який присвячений пост-індустріальній Україні, роботі гірників на шахтах, що межують з територією, де тривають військові дії, сучасному образу людини праці в період військового конфлікту на Донбасі.

 

Організатори заходу пропонують в рамках дискусії відповісти на питання: у якому становищі перебувають люди найманої праці в Україні й чому вони змушені виходити на протести, розпочинати голодування та проводити страйки, а також яку роль відіграють профспілки у захисті прав громадян. Крім того профпілківці, юристи, експерти та активісти дадуть оцінку дотримання трудових прав та охорони праці у нашій країні, а також обговорять шляхи забезпечення справді гідної праці в Україні.

Після дискусії та перегляду виставки запрошуємо до неформального спілкування під час фуршету.

 

 

Просимо акредитуватися на відкриття заходу за телефоном +38 044 287 72 83 або надіслати лист на адресу izdat.co@gmail.com

Партнери