Подii пресцентру

26 квітня відбудеться відкриття фотовиставки «За свободу, гідність та безпечну працю»

Середа 26 Квітня 2017

26 квітня у конференц-залі Національної спілки журналістів України (Київ, вул. Хрещатик, 27-а) о 16.00 відбудеться відкриття фотовиставки «За свободу, гідність та безпечну працю». Захід організований Конфедерацією вільних профспілок України та Київською організацією НСЖУ за підтримки ГО «Трудові ініціативи».  Напередодні Всесвітнього дня охорони праці  та  Дня міжнародної солідарності трудівників організатори фотовиставки пропонують обговорити, якою є нині праця в Україні та чи є вона безпечною.

На  виставці будуть представлені світлини, відібрані з архівів КВПУ та ГО «Трудові ініціативи».  На них – сучасне життя українських трудівників та їхня боротьба за свої права. Окремої уваги заслуговують світлини української художниці Євгенії Бєлорусець з проекту «Перемоги переможених», який присвячений пост-індустріальній Україні, роботі гірників на шахтах, що межують з територією, де тривають військові дії, сучасному образу людини праці в період військового конфлікту на Донбасі.

 

Організатори заходу пропонують в рамках дискусії відповісти на питання: у якому становищі перебувають люди найманої праці в Україні й чому вони змушені виходити на протести, розпочинати голодування та проводити страйки, а також яку роль відіграють профспілки у захисті прав громадян. Крім того профпілківці, юристи, експерти та активісти дадуть оцінку дотримання трудових прав та охорони праці у нашій країні, а також обговорять шляхи забезпечення справді гідної праці в Україні.

Після дискусії та перегляду виставки запрошуємо до неформального спілкування під час фуршету.

 

 

Просимо акредитуватися на відкриття заходу за телефоном +38 044 287 72 83 або надіслати лист на адресу izdat.co@gmail.com

Подii пресцентру

25 січня – творчий вечір з нагоди ювілею Майстра фотожурналістики Василя Пясецького// НСЖУ, 18.01.2018

Відомий фотокор Василь Пясецький днями приймав щирі вітання рідних, друзів, колег з нагоди ювілею – ветеранові журналістики 16 січня минуло 75 років.

Надзвичайна подія в Українському фонді культури – тема прес-конференції в НСЖУ 16 січня// НСЖУ, 15.01.2018

До резонансних новини кримінальної хроніки столиці потрапив на початку 2018 року Український фонд культури, фундатором і багаторічним очільником якого був Борис Ілліч Олійник.

30 листопада в прес-центрі НСЖУ відкриється виставка фронтових світлин Аліни Комарової// НСЖУ, 22.11.2017

«Журналіст на війні та про війну» – такою є основна тематика світлин маріупольської фотожурналістки Аліни Комарової. На знімках, зроблених у 2016-2017 роках у зоні бойових дій та поблизу лінії розмежування, – портрети морських піхотинців, волонтерів, фронтові будні і свята, обличчя патріотів приазовського краю, а також фото колег, які пліч-о-пліч працюють у складних і часто небезпечних умовах.

10 листопада Микола Сядристий презентує свої нові книжки// НСЖУ, 09.11.2017

Світової слави творець мікромініатюр народний художник України і відомий публіцист, незалежний дослідник історії, член Національної спілки журналістів України Микола Сергійович Сядристий презентує свої нові твори в прес-центрі НСЖУ.

Партнери