Подii пресцентру

10 грудня прес-конференція: «Міжнародний кримінальний суд. Злочини проти миру та людяності...»

Четвер 10 Грудня 2015

Дата проведення: 10.12.2015р.

Час проведення: з 14.00 до 15.00 год.

Місце проведення: приміщення Національної спілки журналістів України (м. Київ , вул. Хрещатик, 27 –А)

Прес-конференція

Тема: «Міжнародний кримінальний суд. Злочини проти миру та людяності. Вороги Держави, внутрішні та зовнішні»

Під час проведення прес-конференції будуть обговорюватись наступні питання:

  1. Заява до Міжнародного Кримінального Суду у м.Гаага стосовно тяжких злочинів, скоєних Януковичем В.Ф. в період з 30 листопада 2013р. по 21 лютого 2014р. та відпоідь з МКС у м.Гаага з перекладом тексту.

  2. Заява 17 листопада 2015р. до Міжнародного Кримінального Суду на Путіна В.В. з приводу анексії АР Крим, прямої агресії проти України та скоєння злочинів проти миру та людяності від імені 1 млн. тимчасово внутрішньо-переміщених осіб громадян України

  3. Карна справа проти Яценюка А.П. та Турчинова О.В. стосовно безвідповідального відношення до службових обов’язків під час анексії АР Крим та початку воєнних дій на сході України в період з 2013р.

  4. Чому громадянин України Едуард Багіров вимагає відставки Прем’єр-міністра України Яценюка А.П?

Учасники:

Едуард Багіров – правозахисник, голова правління МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України»

 

Подii пресцентру

30 листопада в прес-центрі НСЖУ відкриється виставка фронтових світлин Аліни Комарової// НСЖУ, 22.11.2017

«Журналіст на війні та про війну» – такою є основна тематика світлин маріупольської фотожурналістки Аліни Комарової. На знімках, зроблених у 2016-2017 роках у зоні бойових дій та поблизу лінії розмежування, – портрети морських піхотинців, волонтерів, фронтові будні і свята, обличчя патріотів приазовського краю, а також фото колег, які пліч-о-пліч працюють у складних і часто небезпечних умовах.

10 листопада Микола Сядристий презентує свої нові книжки// НСЖУ, 09.11.2017

Світової слави творець мікромініатюр народний художник України і відомий публіцист, незалежний дослідник історії, член Національної спілки журналістів України Микола Сергійович Сядристий презентує свої нові твори в прес-центрі НСЖУ.

31 жовтня – презентація звіту НСЖУ щодо порушень прав журналістів у Криму та на окупованій частині східних областей України// НСЖУ, 30.10.2017

31 жовтня 2017 року відбудеться презентація звіту експертів Національної спілки журналістів України щодо порушення прав журналістів на окупованій частині Донбасу та в анексованому Криму.

Партнери