Подii пресцентру

9 грудня прес-конференція: «Невиконання службових обов’язків Прем’єр-міністром України та 35 Народними депутатами України..."

Середа 09 Грудня 2015

Дата проведення: 09.12.2015 р.

Час проведення: з 14.00 до 15.00 год.

Місце проведення: приміщення Національної спілки журналістів України (м. Київ , вул. Хрещатик, 27 –А)

Прес-конференція

Тема: «Невиконання службових обов’язків Прем’єр-міністром України А.П. Яценюком та 35 Народними депутатами України від БПП, НФ, ВО Батьківщина, РПЛ, Самопомочі, ОБ та позафракційними»

Під час проведення прес-конференції будуть обговорюватись наступні питання:

  1. Позовна заява до Прем’єр-міністра України – Яценюка А.П. до Окружного адміністративного суду м.Києва щодо невиконання та неналежного виконання ним своїх службових обов’язків. 

  2. Неналежне виконання Народними депутатами України Закону України «Про звернення громадян» встановленого законодавством обов'язку розглядати звернення виборців.

Учасники:

Едуард Багіров – правозахисник, голова правління МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України»

Подii пресцентру

30 листопада в прес-центрі НСЖУ відкриється виставка фронтових світлин Аліни Комарової// НСЖУ, 22.11.2017

«Журналіст на війні та про війну» – такою є основна тематика світлин маріупольської фотожурналістки Аліни Комарової. На знімках, зроблених у 2016-2017 роках у зоні бойових дій та поблизу лінії розмежування, – портрети морських піхотинців, волонтерів, фронтові будні і свята, обличчя патріотів приазовського краю, а також фото колег, які пліч-о-пліч працюють у складних і часто небезпечних умовах.

10 листопада Микола Сядристий презентує свої нові книжки// НСЖУ, 09.11.2017

Світової слави творець мікромініатюр народний художник України і відомий публіцист, незалежний дослідник історії, член Національної спілки журналістів України Микола Сергійович Сядристий презентує свої нові твори в прес-центрі НСЖУ.

31 жовтня – презентація звіту НСЖУ щодо порушень прав журналістів у Криму та на окупованій частині східних областей України// НСЖУ, 30.10.2017

31 жовтня 2017 року відбудеться презентація звіту експертів Національної спілки журналістів України щодо порушення прав журналістів на окупованій частині Донбасу та в анексованому Криму.

Партнери