Спілчанські анонси

До 20 травня триває прийом робіт на творчі конкурси НСЖУ

Вiвторок 30 Квітня 2019

Cекретаріат Національної спілки журналістів України затвердив склад журі традиційних щорічних творчих конкурсів НСЖУ, що проводяться з нагоди Дня журналіста.

Як і торік, у складі журі працюватимуть: Людмила Мех, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива»; Сергій Томіленко, голова НСЖУ; Ірина Федорів, тележурналістка, активістка громадського руху «Чесно»; Віра Черемних, головний редактор журналу «Журналіст України» (2003–2015); Зоя Шарикова, секретар НСЖУ; Євген Якунов, провідний публіцист інформагентства «Укрінформ».

– Щорічні творчі конкурси передбачають визначення як найкращих журналістських доробків, так і здобутків редакційних колективів, місцевих спілчанських осередків, – нагадав голова НСЖУ Сергій Томіленко, виступаючи перед активом спілки. – Роботи на конкурси можуть подавати журналісти особисто, а також редакції, первинні та обласні організації НСЖУ. Переможців буде оголошено під час заходів з нагоди Дня журналіста, а церемонія вручення відзнак відбудеться на одному з журналістських фестивалів восени 2019 року. До речі, вагомий творчий доробок "Журналіста року" (переможця в спілчанському конкурсі-2018) київського публіциста Василя Богдана НСЖУ днями висунула на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності. Запрошуємо колег до активної участі у творчому змаганні!

МАТЕРІАЛИ НА КОНКУРСИ ПОДАЮТЬСЯ ДО 20 ТРАВНЯ 2019 РОКУ В ТАКИХ НОМІНАЦІЯХ:

«Журналіст року»

«Журналістська акція»

«Кращий журналістський матеріал (фоторепортаж, серія) про події на сході України (в зоні ООС)»

«Краща регіональна, обласна газета»

«Краща районна (міська, міськрайонна) газета»

«Краще регіональне інтернет-медіа»

«Краще регіональне радіо»

«Кращий регіональний телеканал»

«Краща обласна журналістська організація»

«Краща первинна журналістська організація»

Роботи на конкурси надсилаються на адресу центрального офісу Національної спілки журналістів: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 27-а.

Докладніше про умови конкурсів – на офіційному сайті НСЖУ.

Довідки телефоном: (044)234-52-09.

Спілчанські анонси

До 20 травня триває прийом робіт на творчі конкурси НСЖУ// НСЖУ, 30.04.2019

Cекретаріат Національної спілки журналістів України затвердив склад журі традиційних щорічних творчих конкурсів НСЖУ, що проводяться з нагоди Дня журналіста.

1 березня – дискусія щодо фізичної безпеки журналістів у Києві// НСЖУ, 25.02.2019

Національна спілка журналістів України 1 березня 2019 року проводить у Києві публічну дискусію з питань фізичної безпеки працівників преси. Під час дискусії планується обговорити випадки фізичних атак на представників ЗМІ в столиці, які трапилися за останні кілька років.

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому»// НСЖУ, 21.02.2019

22 лютого – презентація фотовиставки «Журналісти на Євромайдані. П’ять років по тому».

14 лютого 2019 року о 12:00 презентація книжки «Веремій В’ячеслав. Правда життя журналіста»// НСЖУ, 07.02.2019

14 лютого 2019 року о 12:00 у прес-центрі Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а, 2-й поверх) відбудеться презентація книжки «Веремій В’ячеслав. Правда життя журналіста», вшанування пам’яті Героя України В’ячеслава Веремія та обговорення проблем захисту й безпеки журналістів.

Партнери