Спілчанські анонси

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе». Звернення до журналістів

Понедiлок 20 Листопада 2017

Громадський організаційний комітет Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе» звернувся до обласних організацій НСЖУ, до всіх журналістів із пропозицією долучитися до участі в Навчаннях та висвітлення їх у ЗМІ.

З метою системної підготовки до гідного відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300-річчя великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, співака, духовного практика, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722–1794) та з метою популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді й широкого суспільного загалу Міністерство освіти і науки України запровадило з 2017 року Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе» (ініціатор – Український фонд культури).

Міністерство освіти і науки України проводить навчання за участю Інституту філософії імені Г. С. Сковороди й Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України, Українського міжнародного комітету з питань науки і культури при НАН України, Національної академії педагогічних наук України, провідних вищих навчальних закладів, національних творчих спілок, зокрема НСЖУ.

Програмою Сковородинських навчань передбачено проведення освітньо-виховних, поетично-музичних та науково-просвітницьких заходів. Громадський організаційний комітет Навчань (співголови: академік НАН України Я. С. Яцків і міністр освіти і науки України Л. М. Гриневич) звертається до обласних організацій НСЖУ, до всіх журналістів з пропозицією долучитися до участі в Навчаннях та їх висвітлення. Прохання свої ініціативи скоординувати з обласними управліннями й районними відділами освіти, йдеться у зверненні до журналістів за підписом заступника співголів Оргкомітету, автора концепції Навчань О. А. Шокала.

Крім того, як повідомляє Міністерство освіти і науки України, перебіг Навчань, започаткованих у Всесвітній день вчителя 5 жовтня 2017 року, і результати проведених заходів висвітлюватимуться на науково-освітньому веб-порталі «Григорій Сковорода» – основному інформаційному ресурсі для проведення Навчань.

Спілчанські анонси

29–30 травня в Харкові, 31 травня – 1 червня в Сєвєродонецьку – семінари з питань журналістики конфліктів// НСЖУ, 23.05.2018

29–30 травня в Харкові, 31 травня – 1 червня в Сєвєродонецьку – семінари з питань журналістики конфліктів

26 квітня прес-конференція Української делегації школярів – медалістів Міжнародної конференції молодих вчених// НСЖУ, 25.04.2018

26 квітня об 11:30 розпочнеться прес-конференція Української делегації школярів – медалістів Міжнародної конференції молодих вчених.

27 квітня в Миколаєві назвуть імена найкращих юнкорів// НСЖУ, 17.04.2018

У Миколаєві 27 квітня буде названо імена найкращих юнкорів – переможців ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, організаторами якого є Національна спілка журналістів, Національна академія педагогічних наук, Асоціація молодіжної преси України, Коледж преси та телебачення.

Партнери