НСЖУ | Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе». Звернення до журналістів

Спілчанські анонси

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе». Звернення до журналістів

Понедiлок 20 Листопада 2017

Громадський організаційний комітет Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе» звернувся до обласних організацій НСЖУ, до всіх журналістів із пропозицією долучитися до участі в Навчаннях та висвітлення їх у ЗМІ.

З метою системної підготовки до гідного відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300-річчя великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, співака, духовного практика, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722–1794) та з метою популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді й широкого суспільного загалу Міністерство освіти і науки України запровадило з 2017 року Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе» (ініціатор – Український фонд культури).

Міністерство освіти і науки України проводить навчання за участю Інституту філософії імені Г. С. Сковороди й Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України, Українського міжнародного комітету з питань науки і культури при НАН України, Національної академії педагогічних наук України, провідних вищих навчальних закладів, національних творчих спілок, зокрема НСЖУ.

Програмою Сковородинських навчань передбачено проведення освітньо-виховних, поетично-музичних та науково-просвітницьких заходів. Громадський організаційний комітет Навчань (співголови: академік НАН України Я. С. Яцків і міністр освіти і науки України Л. М. Гриневич) звертається до обласних організацій НСЖУ, до всіх журналістів з пропозицією долучитися до участі в Навчаннях та їх висвітлення. Прохання свої ініціативи скоординувати з обласними управліннями й районними відділами освіти, йдеться у зверненні до журналістів за підписом заступника співголів Оргкомітету, автора концепції Навчань О. А. Шокала.

Крім того, як повідомляє Міністерство освіти і науки України, перебіг Навчань, започаткованих у Всесвітній день вчителя 5 жовтня 2017 року, і результати проведених заходів висвітлюватимуться на науково-освітньому веб-порталі «Григорій Сковорода» – основному інформаційному ресурсі для проведення Навчань.

Спілчанські анонси

Регіональних журналістів запрошують до участі в Школі місцевого самоврядування!// НСЖУ, 16.08.2018

Школа місцевого самоврядування DESPRO – 2018

10 серпня закінчується прийом публіцистичних творів на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола// НСЖУ, 17.07.2018

НСЖУ і Держкомтелерадіо нагадують творчому загалу, майстрам публіцистики, що 10 серпня 2018 року закінчується прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

25 червня – звіт голови НСЖУ Сергія Томіленка про рік діяльності на посаді// НСЖУ, 22.06.2018

У понеділок 25 червня голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко звітуватиме про підсумки першого року роботи організації за керівництва, обраного з’їздом журналістів навесні 2017 року.

До 1 серпня Міноборони приймає твори на здобуття премії імені Богдана Хмельницького// НСЖУ, 13.06.2018

Автори публіцистичних, журналістських творів, письменники, інші митці можуть брати участь у конкурсі на здобуття Премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва (далі – Премія).

Партнери