Спілчанські анонси

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе». Звернення до журналістів

Понедiлок 20 Листопада 2017

Громадський організаційний комітет Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе» звернувся до обласних організацій НСЖУ, до всіх журналістів із пропозицією долучитися до участі в Навчаннях та висвітлення їх у ЗМІ.

З метою системної підготовки до гідного відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300-річчя великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, співака, духовного практика, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722–1794) та з метою популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді й широкого суспільного загалу Міністерство освіти і науки України запровадило з 2017 року Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе» (ініціатор – Український фонд культури).

Міністерство освіти і науки України проводить навчання за участю Інституту філософії імені Г. С. Сковороди й Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України, Українського міжнародного комітету з питань науки і культури при НАН України, Національної академії педагогічних наук України, провідних вищих навчальних закладів, національних творчих спілок, зокрема НСЖУ.

Програмою Сковородинських навчань передбачено проведення освітньо-виховних, поетично-музичних та науково-просвітницьких заходів. Громадський організаційний комітет Навчань (співголови: академік НАН України Я. С. Яцків і міністр освіти і науки України Л. М. Гриневич) звертається до обласних організацій НСЖУ, до всіх журналістів з пропозицією долучитися до участі в Навчаннях та їх висвітлення. Прохання свої ініціативи скоординувати з обласними управліннями й районними відділами освіти, йдеться у зверненні до журналістів за підписом заступника співголів Оргкомітету, автора концепції Навчань О. А. Шокала.

Крім того, як повідомляє Міністерство освіти і науки України, перебіг Навчань, започаткованих у Всесвітній день вчителя 5 жовтня 2017 року, і результати проведених заходів висвітлюватимуться на науково-освітньому веб-порталі «Григорій Сковорода» – основному інформаційному ресурсі для проведення Навчань.

Спілчанські анонси

Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів “Медична та освітня реформи: міфи, правда та виклики”// НСЖУ, 07.11.2018

Запрошуємо вас до 16 грудня 2018 року подавати свої публікації.

1 листопада – громадські слухання з питань безпеки журналістів в Україні// НСЖУ, 17.10.2018

Національна спілка журналістів України у партнерстві з Міжнародною федерацією журналістів організовує громадські слухання «Фізична безпека журналістів і свобода слова в Україні», які пройдуть 1 листопада у Києві.

Центр Досліджень політичних цінностей спільно з НСЖУ запрошують на п’яте засідання «Президентського клубу»// НСЖУ, 08.10.2018

«Президентський клуб» – це щотижнева серія круглих столів за участю тих, хто претендує на крісло Президента України і провідних політичних експертів та журналістів.

25 вересня – прес-конференція в НСЖУ «Уряд має стати на захист преси України!»// НСЖУ, 24.09.2018

Вимоги до Кабінету Міністрів щодо реалізації державної політики підтримки друкованих ЗМІ обговорюватимуться 25 вересня в Національній спілці журналістів України. Уряд закликають до належного впливу на діяльність національного оператора ПАТ «Укрпошта» та впровадження заходів щодо стабілізації цін на газетний папір.

Партнери