ТЕЛЕКАНАЛ ТАК TV НАГОРОДИЛИ ГРАМОТОЮ ЗА ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ ПРОЦЕСУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Понедiлок 23 Січня 2017

Телеканал ТАК TV отримав грамоту та медаль від міського голови міста Миколаєва Олександра Сєнкевича та виконавчого директора Регіонального відділення Асоціації міст України Тетяни Яблоновської за всебічне висвітлення децентралізаційної тематики, привернення уваги громадськості до процесу децентралізації на Миколаївщині та об’єктивне інформування земляків про хід реформи органів місцевого самоврядування в області, та з нагоди завершення Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон».

Гліб Головченко, секретар НСЖУ, генеральний продюсер телеканалу ТАК TV: «В Миколаївській області, як і в усіх регіонах України, триває процес децентралізації. Лише в грудні 2016 року на Миколаївщині відбулися вибори по створенню 19 об’єднаних територіальних громади. Громадяни потребують інформацію про те, як тепер буде відбуватися врядування, бюджетування, та які покращення будуть відбуватися у зв’язку з децентралізацією. Комунікація є вадливим елементом впровадження будь-якої реформи, особливо реформи децентралізації, від якої безпосередньо залежить життя кожного громадянина. Наш телеканал завжди приділяв значну увагу питанням просвіти громадян, тож ми не могли обійти увагою реформу децентралізації».

За підсумками 2016 року лише в ток-шоу «Телевізійному прес-клуб з Глібом Головченко» 10% тем було присвячено саме темам, пов’язаним із децентралізацією та реформою органів місцевого самоврядування. Значну увагу роз’ясненню децентралізації телеканал приділяв у передачі «Такий закон». Поточні події з теми реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації активно висвітлювались у випусках новин телеканалу ТАК TV.

Фестиваль «Рибальські ігри патріотів»// НСЖУ, 01.08.2017

Запорізька газета «Рибальський вісник» провела другий рибальський фестиваль для воїнів та ветеранів АТО. До заходу долучилися БФ «Життя України» та громадська організація «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя».

Захистимо колег-журналістів! Запорізька ОО НСЖУ// НСЖУ, 01.08.2017

До Запорізької обласної організації НСЖУ звернулися за захистом і допомогою наші колеги, ветерани журналістики Анатолій та Ірина Бабій. Анатолій Бабій багато років працював в провідних запорізьких газетах – «МИГ» та «Запорозька Січ». Ірина Бабій впродовж довгого часу редагувала газету «Електометалург». Вони завжди були людьми з активною життєвою позицією, бойовими журналістами.

ВЕСІЛЛЯ НА ЗАПОРІЖЖІ// НСЖУ, 31.07.2017

В рамках культурної акції «Назустріч 100-річчю газети« Запорізька правда », відбувся унікальний захід на о. Хортиця - історичному і духовному центрі Запорізького краю. Весілля молодих за старим українським обрядом - це зразок відродження і розширення національних і культурних традицій на нашій рідній землі.

Партнери