Чернігівському регіональному телебаченню - 25 років

Понедiлок 05 Грудня 2016

Чернігівському обласному телебаченню виповнилося 25 років. Ровесник незалежної України, воно було започатковане у 1991 році як приватний міський телевізійний центр. А вже за  три роки увійшло до складу обласної державної телерадіокомпанії (нині - філія НТКУ «Чернігівська регіональна дирекція»). 

За цей час сформовано обласну телевізійну мережу, виробничі потужності оснащено професійним обладнанням. Сьогодні на обласному телебаченні працюють справжні фахівці своєї справи - досвідчені журналісти, оператори, режисери… 

Телевізійників привітали із святом заступник голови Держкомтелерадіо Микола Білоус, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, заступник генерального директора Національної телекомпанії України Михайло Шматов, заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, секретар Національної спілки журналістів України Сергій Омельчук.

25-річчя – це добра нагода підбити підсумки зробленому і подивитися у майбутнє. Учасники зібрання обговорили питання переходу на суспільне мовлення. Йшлося про вдосконалення структури компанії, формування нового контенту регіонального телевізійного і радіоканалів, про важливість збереження і розширення мереж мовлення з урахуванням специфіки Чернігівщини як прикордонної області. 

Джерело "сайт Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення"

Лауреатами літературно-мистецької премії імені Миколи Шакури цьогоріч стали одразу двоє членів НСЖУ// НСЖУ, 23.02.2017

Миколі Шакурі - талановитому поету з села Малинівка Гощанського району доля відвела лише 47 років життя. Його не стало у 1998-му. Завдяки зусиллям рівненського науковця і письменника, члена Національної спілки журналістів України Богдана Столярчука його ім'я вдалося повернути із забуття.

Чернігівському регіональному телебаченню - 25 років// НСЖУ, 05.12.2016

Ровесник незалежної України

Партнери