«Зоря» є лідером з дотримання журналістських стандартів серед друкованих ЗМІ Дніпропетровська

Середа 08 Червня 2016

У Дніпропетровську було представлено дослідження,яке ГО Інститут масової інформації та ГФК Юкрейнпроводили в рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Якісний аналіз контенту дніпропетровських ЗМІ показав, що найчастіше порушується стандарт повноти представлення фактів та інформації щодо освітлюваної у матеріалі проблеми — у 80% матеріалів, а на другому місці стандарт балансу думок та точок зору — у половині матеріалів (50%). За рівнем основних зазначених у методології стандартівдруковані ЗМІ Дніпропетровська було оцінено у 3,8 бала із 6-ти максимально можливих. Найкращим у дотриманні журналістських стандартів середдрукованих ЗМІ Дніпропетровська виявилось видання«Зоря» з оцінкою стандартів у 4,25 бала.

Сергій Чернявський, виконавчий директор газети«Зоря»: Для нашого видання дуже важлива така оцінка праці зорянців, оскільки наше видання подало рішення трудового колективу, ще у лютому 2016 року до Засновника (Дніпропетровської обласної ради) про участь у роздержавленні у першому етапі роздержавлення. На жаль ми досі не отримали рішення засновника. Але все ж коли почнеться реформування "Зорі", то ми віримо у себе, в свого читача, за чию довіру ми і боремось, у тому числі- і продукуючи газету з дотриманням журналістських стандартів. 

Повний текст досліджень по Дніпру за посиланням 

 

Партнери